My Red Ride

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • My Red Ride

    Slutare si bine v am gasit. Ma bucur nespus sa vad si altii la fel de bolnavi ca si mine...Credeam ca s doar eu. Sunt "preafericitul" posesor al unui logan 1.6 din 2007 si doar 12800 km la bord. Sunt foarte multumit de el... Pakat ca nare 6 viteze.
    Ceva poze: puteti sa le si comentati...Oricum parerea mea ramane neschimbata! Jentile si cauciucurile sunt "calde" azi le am montat.
    Attached Files
    Last edited by valeriuciprian; 21 October 2008, 19:53.

  • #2
    Bine ai venit :P ... Cam putine poze cu ea...altele nu ai?
    Last edited by valeriuciprian; 21 October 2008, 19:58.

    Comment


    • #4
      In primul rand...Bun venit pe forum simpatica masinuta ta imi plac jantele...Sa ai grija de ea pentru ca doar asa ea va avea grija de tine.

      In al doilea rand nu mai folosi scrierea mirc si cu caps lock si nu mai posta consecutiv ...Ai 10 minute sa editezi mesajul.
      sigpic

      Comment


      • #5
        Salut, sa o stapanesti sanatos si cati mai multi km fara evenimente in trafic.
        Bravo pentru jante ( imi plac )

        Comment


        • #6
          E asa da
          E foarte frumosa mai ales ca e rosie.
          Un sfat: scapa de sigla de la opel de pe jante si sa ai grija de ea.


          PS:scuzati pentru acel post care oricum nu mai este multumesc
          sigpic
          !

          Comment


          • #7
            Originally posted by SilviuB View Post
            Bine ai venit :P ... Cam putine poze cu ea...Altele nu ai?
            Imi pui vorbe-n gura valeriu

            E frumoasa, rosie, DVL ( e la moda ... Da se potriveste avand in vedere ca e un mic Red DeViL ) ... Totul ca totul dar scapa de capacele alea cu opel ( si ar merge toata janta vopsita neagra - la spite marefer )

            Comment


            • #8
              Dupa DVL de Bucuresti, DVL de Mioveni, acum un DVL de Timisoara.
              Felicitari pentru masina. Urgent, folii pe geamuri, da bine pe rosu
              (Ce aglomeratie pe topicul tau...Fii mandru)

              Comment


              • #9
                Frumos ;) Niste arcuri si ai nimerit-o bine ! Imi plac manerele si bandourile cum au iesit ;)
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #10
                  Jentile sunt foarte faine.Sunt curios cat ai dat pe ele?Intradevar daca le-ai vopsii interiorul jentilor, folie geamuri si autocolant negru intre usi ar fi si mai bestiala..

                  Comment


                  • #11
                    Eu propun sa lase jantele asa fara vopsit fara nimic (perfect ar fi sa faca ceva cu sigla aceea de Opel ). NU se stie peste ce nea Gheorghe Vopsitoru da si i le face varza !
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #12
                      E frumoasaaaaaaaaaa foccccccccccccccccccccccccc...Imi place la nebunie culoarea si cum arata..
                      Vezi ai grija cu parcarea..Sa nu zgarii barile !!
                      Este prea marfa masina cum ai facut-o..Mai ales si jantele..Cred ca daca ii pui folie ii spargi pe toti !!

                      Comment


                      • #13
                        Urmeaza folie pe geamuri , si pe stalpi dela usi ... Jentile=480 euro , cauciucuri+prezoane568 euro, empblema opel va disparea !

                        Comment


                        • #14
                          Aoloo..Cam scump nenea :|
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #15
                            Pe cat sunt jantele ca zici ca este un mic suv ? :p

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google