B-49-hzp [Castigator Campionat-Cel Mai Tare Interior Editia 2012 ]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la multi ani mai sandule..
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • felicitari pentru masina, ai lasat pe toata lumea cu gura cascata . alte planuri in viitor?
      sigpic

      Comment


      • felicitari.... e o diferenta foarte mare la cum arata acum masina comparativ cu aspectul ei de la inceput....bravo ca ai tinut cont de sfaturile baietilor din club... mult succes in continuare !
        PS: ce planuri mai ai???
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • multumesc mult baieti, pentru aprecieri,ca plan de viitor ar fi... cat de curand faruri (scurta,lunga)cu lupa si xenon pe ambele,si fond negru idei mai sant urmeaza s-a le pun in practica... numai bine baiti in noul an ,sper s-a fie mai bun financiar pentru planurile de tunareala
          stii tu... HZP ;)

          sigpic

          Comment


          • fac aproape 1 an de.. (LC)..si pun si eu cateva poze recente si mai vechi si cu noul difuzorul montat
            Attached Files
            stii tu... HZP ;)

            sigpic

            Comment


            • Bravo, arata foarte bine cu difuzoru' spate, imi place cum arata in poza nr. 5 cu plafonu negru

              Bafta la tunarit in continuare.

              Comment


              • frumoasa masina, arata super bine cu difuzorul pe bara
                sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                Comment


                • foarte frumos sandu...felicitari.
                  sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • foarte frumoasa ... poti incerca sa ii dai capacele jos ca nu prea se asorteaza culoarea lor cu nimic de pe masina,ar arata mai frumos asa (parerea mea) ...

                    Comment


                    • frumoasa rau sandule...difuzoru e ala original.sau e din fibra??
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • are jante , asta e pachetul de iarna
                        sandule , parerea mea ca nu arata bine difuzoru` pe masina ta , tu ai alt stil , ceva nu se leaga acolo :|

                        Comment


                        • bine rau da cu difuzorul ala ! ! ! asa sa-l lasi, sa nu-l vopsesti sandule ! ! !
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • @ miki stan multumescsi tie iti urez multa bafta: cap:

                            @ UCN multumesc si a ta este cum am mai spus : cap:

                            @ multumesc si aq ta este ,mai alesc cu noile modificari: cap:

                            @ NPoWer mutumesc...pachet de iarna ,cum a spus si cata FOF

                            @ alexuzu multumesc si a ta imi place mult difuzorul este di plastic

                            @ cata FOFasta c-a o cunosti; to; multam

                            @ MVP si mie imi place, asa am s-a il las

                            salut imi place mult masina ta cred ca e sora cu a mea precis asa e !!!! spune john stelistu ))
                            Last edited by SanduGolanu; 16 January 2010, 20:46. Reason: Automerged Doublepost
                            stii tu... HZP ;)

                            sigpic

                            Comment


                            • cum vremea este urata si s-a nu ma plictisesc ,am mai surubarit pe la masinuta... si anume lupa pe masalier cu xenon evident
                              Attached Files
                              stii tu... HZP ;)

                              sigpic

                              Comment


                              • e cu focalizare acum ! ! ! Stii ce iti mai trebuie acum? lupe la proiectoare! ! !
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google