B-49-hzp [Castigator Campionat-Cel Mai Tare Interior Editia 2012 ]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mersi iamagi ...de montat , cel ce mi le si dat
    stii tu... HZP ;)

    sigpic

    Comment


    • gata si cu farurile ...de montat pe masina super incantat de ele ,mai am bara de pus dar sa reaca vremea asta gata si cu bani de bagat in masina nu de alta dar cred ca mi-o iau de la; nevasta ;
      pun ceva poze
      Attached Files
      stii tu... HZP ;)

      sigpic

      Comment


      • Da nenea Sandu frumoasa masina ...dar poza cu eleronul de la luneta unde e? ...mai primesti o parere ceva
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • s-a terminat smecheria ) e misto in draci..sa vina caldura sa-i tragi si jantele si O am inteles ca lupele astea sunt in jur de 6 milioane, da cred ca isi merita toti banii...banuiesc ca tre sa desfaci faru ca sa le bagi io-s mai paranoic, daca e asa ma gandesc de doua ori, desi arata mult mai bine ca orice angel eyes.sanatate!
          sigpic

          Comment


          • felicitari sandule foarte tare. ai si cu eleronul de luneta si leai cam terminat.bafta.
            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • foarte tare diselarul tau... spor la tunat..
              sigpic

              Comment


              • mateo ma bagi iar la cheltuieli si am zis ca ma opresc ,bine asta este... ultimi ;banuti ;care ii mai bag .
                cer pareri care se potriveste mai bine asta sau cel simplu multam frumas
                Attached Files
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • Arata bine... dar fa o investitie si cumpara-ti un bec pentru stopul stanga... a dat criza peste el si nu se mai aprinde (face economie)

                  I-ar sta bine si cu un eleron de luneta, dar pune-i-l pe cel simplu.
                  sigpic

                  Comment


                  • da nenea sa si schimbat am tras pe dreapta si ... pai nui normal
                    stii tu... HZP ;)

                    sigpic

                    Comment


                    • nenea....cum e in poza...are florin_dnf,celalalt simplu...l-am luat deja de la mcnalex..hai ca arata bine
                      P.S. stiu ca nu te opresti acum
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • Deci domnii mei, sa va zic eu.

                        Aceasta masina nu are nici macar o zgarietura, este fenomenala, credeti-ma, bun a fost Iamagi cand a spus Banati-l, tovarasi cer si eu acelasi lucru, banati-l pe acest domn, masina lui este prea frumoasa, e lacrima!!!

                        Felicitari Sandu!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Mi se pare ca arata bine asta...il faci si pe el negru mat si aia e...bafta

                          Comment


                          • votez eleron simplu
                            sigpic

                            Comment


                            • Sandele...tot pentru simplu as opta....incerc sa trec pe la tine zilele astea..ca l-am schimbat pe acele cu unul simplu...eu zic ca iese ...dementa
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • Simplu simplu sa fie. Dupa eleron ce i-ai mai putea "tigani"?
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google