B-49-hzp [Castigator Campionat-Cel Mai Tare Interior Editia 2012 ]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lasa Brocku`rile pe masina ca arata mult mai bine cu ele

    Comment


    • Astea merg la un show, doua de un fel pe o parte si doua de alt fel (Brock), pe alta parte. In rest, lasa Brock pe masina.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • felicitari pentru masinutae superba!misto fetele de usi si luminile din poze,clape...cel mai misto sunt butoanele alea frumos repozitionate,bvparerea mea e ca sunt belea rau noile jante dar tot mai smecher sta cu celelalte...parca e mai cracanata
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • deci m-ati convins ..brock..urile raman... merg mai cu 40 la ora din cauza gropilor ca tere mila imi este de ele ...multumesc pentru parerile voastre
          stii tu... HZP ;)

          sigpic

          Comment


          • daca dadeai Brock-urile stricam prieteniile

            Comment


            • lasa Brock-urile pe masina .......dau bine si panourile ph2

              Comment


              • Ai baut apa de la cismeaua aia din Pantilimon? Apa contaminata de la Acumulatorul bre? Te expulzam daca apareai fara Brock-uri
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by dsign View Post
                  Ai baut apa de la cismeaua aia din Pantilimon? Apa contaminata de la Acumulatorul bre? Te expulzam daca apareai fara Brock-uri
                  gata nenea ..inca nu am baut apa de la cismea

                  cos_min_i ce nu fac pentru a fi prieteni in continuare


                  Florin 1 asa am sa fac
                  Last edited by SanduGolanu; 28 April 2011, 10:10. Reason: Automerged Doublepost
                  stii tu... HZP ;)

                  sigpic

                  Comment


                  • M-ai omorat, te rog eu schimba-ti ruta de dimineata ca mi-e ciuda rau!

                    Te pup!

                    Deja imi face in masina: "Uite-l, uite-l, uite-l, moama cat de cracanata e ".
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • scuzele mele ca nu te-am observat decat in trecere daca erai cu pau...ul te vedeam cu siguranta bafta omule
                      stii tu... HZP ;)

                      sigpic

                      Comment


                      • Salut.foarte frumoasa masina.felicitari.

                        Apropo fostele tale jante(Borbet T) au ajuns la mine acum,le-am cumparat de alexalex1986 de pe forum,doar ca la mine au ajuns cam zgariate(julite de borduri,dar tot sunt marfa).oricum la mine arata aiurea deocamdata pt ca am suspensie stock,dar o sa urmeze arcuri H&R si sper sa arate mai bine.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Pacat ca unii nu stiu sa aprecieze un lucru bun si nu stiu sa-l pastreze. Sandu tine la lucrurile lui si este atent la cel mai mic detaliu, asa ca daca au ajuns jantele la tine, ai grija de ele.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Sandu daca avea un fir de par pe janta spala toata masina , daca avea una o zgarietura le facea pe toate ... nu cred ca jantele au ajuns asa de la Sandu ..

                            Comment


                            • Sandule..ce facusi cu bara fata?

                              Comment


                              • dsign o sa am grija de ele.pacat ca cel de la care le-am luat eu nu prea a avut.

                                cos_min_i stiu ca jantele nu au ajuns asa de la Sandu,dar asta este,cel care le-a cumparat inaintea mea a fost putin mai "neatent".poate la un moment dat am sa le reconditionez

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google