B-49-hzp [Castigator Campionat-Cel Mai Tare Interior Editia 2012 ]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci vreau si eu

    Comment


    • Originally posted by alessandro View Post
      un sfat umil din partea mea.

      imbraca volanul de PH1 in catifea cum ai pus pe consola si va arata radical mai bine decat un volan de PH2. ma refer la carcasa airbagului.

      in rest bordul si consolele sunt....... ai folosit prea mult bun gust. arata bestial
      pai si cu airbagul ce face ?
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • depinde cum explodeaza airbag ul. daca sare cu totul cochilia sau plezneste pe jumatate.

        daca plezneste se poate taie pe interior in X cat de mult se poate fara sa se vada la interior. asa se fac si s

        Comment


        • airbagul din cate stiu are o taietura deaspurea scrisului DACIA, dar nu mai stiu exact, era pe forum o poza...se poate, dar e foarte greu ..
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Desi esti satul de asta... FELICITARI !!!
            Impresionant!
            Zambeste! Maine poate fi mai rau...

            Comment


            • Nenea Sandu Felicitari pt Ce ai facut ... e intr-adevar minunat ... pe aceasta cale iti urez Sarbatori Fericite si tot binele din lume
              sigpic
              Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

              Comment


              • matheo66c mai vedem...sarbatori fericite si tie

                sdc290605 multumesc nenicutuuu


                dsign in cartier la mine asa se cere ori Mertzane full sau altceva cu piele


                911 YTM multumesc sarbatori fericite si tie

                CataFOF asa trebuie nu

                chris-chris multam

                Thejock3r nu vine ia vara

                Eu4yas

                Dany_DNY

                Mariusrs deja ma rasfatati cu laude

                B-53-SDP multumesc nenea

                florin_dnf

                alessandro ne gandim si vedem ce si cum multam frumos

                razvanamza ce mai astepti bagaateee

                Tudor il tunamm

                Manolo KSJ daca voua va place ce am facut la masina mea inseamna ca am urmat sfaturile cele mai bune de la voi cu un pic de gust si din partea mea


                eu cred ca anul acesta stau potolit vedem in noul an care vine cu ce noutatii

                eu va urez la toti cu aceasta cale un AN NOU CU MULTE REALIZARI SI SA NE AUZIM CU BINE IN NOUL AN

                [QUOTE=BeYh3m;1143241]Nenea Sandu Felicitari pt Ce ai facut ... e intr-adevar minunat ... pe aceasta cale iti urez Sarbatori Fericite si tot binele din lume[/QUOTsarbatori fericite si tie si iti multumesc
                Last edited by SanduGolanu; 29 December 2011, 17:48. Reason: Automerged Doublepost
                stii tu... HZP ;)

                sigpic

                Comment


                • felicitari...o masina de nota 10... imi place absolut totul la aceasta masina sa ai grija de ea;) bafta in continuare
                  MY CLA

                  Comment


                  • Originally posted by PrEsTiGe View Post
                    felicitari...o masina de nota 10... imi place absolut totul la aceasta masina sa ai grija de ea;) bafta in continuare
                    multumesc pentru felicitari ..ma bucur ca-ti place ..si am mare grija de ia
                    stii tu... HZP ;)

                    sigpic

                    Comment


                    • Ceva noutati?

                      Comment


                      • Originally posted by Irinel TIN View Post
                        Ceva noutati?
                        salut irinel mai sunt dar nu am mai postat lucruri marunte .....
                        stii tu... HZP ;)

                        sigpic

                        Comment


                        • Lucruri marunte la tine ? Care ar fii alea ? Alte jante, alta navigatie ? )
                          Astea ar fii alea marunte la tine

                          Comment


                          • OK.Pe la tara cand mai vii?Numai bine.

                            Comment


                            • O masina pe care am admirato intotdeauna si care ma inspira sper sa nu te superi dar avem volan aproape identic m-am inspirat de la tine dar ca la mine e cu gri in loc de albastru ! Sunt curios care sunt acele marunte modificari pentru tine!

                              Comment


                              • Originally posted by Narcisuc20 View Post
                                O masina pe care am admirato intotdeauna si care ma inspira sper sa nu te superi dar avem volan aproape identic m-am inspirat de la tine dar ca la mine e cu gri in loc de albastru ! Sunt curios care sunt acele marunte modificari pentru tine!
                                nu ma supar... si eu ma inspir de colo de colo ce e inportant sa alegi ce e bun bafta
                                stii tu... HZP ;)

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google