B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu conteaza ca sti sa manuiesti ciocanul..in rulmenti nu e indicat sa dai cu ciocanu ;)
    *****
    sigpic
    http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

    Comment


    • chiar asa boss? daca dai calculat folosind o bucsa este ca si cu presa... la dacii tot cu presa bagai rulmentu cand adunai bilele de prin nisip...

      Sent from my Optimus 2X using Forum Runner

      Comment


      • asa sa fie cum spui tu...nu te invat eu meserie ca sti si tu....hai sa nu poluam threadul asta ;)
        *****
        sigpic
        http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

        Comment


        • iaute mecanicii unde erau domne , la logan nu se preteaza profesionalismul , tiganelile sunt baza.

          Comment


          • Originally posted by cos_min_i View Post
            chiar asa boss? daca dai calculat folosind o bucsa este ca si cu presa... la dacii tot cu presa bagai rulmentu cand adunai bilele de prin nisip...

            Sent from my Optimus 2X using Forum Runner

            lasa-i bre. ca sunt satul de mecanici dinastia cu cartea in mana, nu e presa nu se face, nu e nu stiu ce scula... nu se face.

            Scuze fofule de off.
            sigpic

            Comment


            • nu`i problema , d`aia am zis ca si ciocanul ala trebuie sa`l sti cum sa`l manuiesti
              oricum , acum este liniste in masina , in curand o sa fie si mai liniste.

              Comment


              • In curand dau eu o tura pe la tine si-o sa-ti scot linistea aia din cap!
                :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                Comment


                • vi la prima etapa de indemanare Cobrel ?

                  Comment


                  • Da, da. Sa te pregatesti! mwahahahahaa
                    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                    Comment


                    • salut ,

                      tin sa mentionez ca am inceput sa va admir pasiunea pentru aceste masini ..................cuvintele sunt de prisos

                      o zi buna
                      Incarcare freon logan

                      Comment


                      • Cata da-mi si mie un "tip unde sa montez balastul de la xenon pentru proiectoare, ca mi-am luat si eu si maine vreau sa-l montez. ! ! !
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • ti`l dau , SanduGolanu

                          ACAUTOTOTAL, multumim , ne bucura sa auzim asta de la alte persoane cu diferite masini.

                          azi s`a mai umblat pe la izolatie si un montaj amortizoare la portbagaj.

                          mai am de facut podeaua, fetele de usi , bordul si panoul anti foc.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Cata daca tot te-ai apucat de treaba asta poate o sa ma injuri dar iti dau o idee ca tema de casa pentru ca ai cu cine sa te consulti si sa veniti cu ceva ideii la treaba asta: am observat ca la majoritatea masinilor pe aripa fata este prins un material izolant care seamana cu polistirenul, la noi cand deschizi usa din fata se vede prin aripa direct carenajul, daca sar putea baga un material( impermeabil dupa cum am studiat eu problema) pentru a reduce zgomotul provenit de la rulajul rotilor!

                            Spor la lucru in continuare si astept impresiile tale dupa ce o sa termini cu izolatul daca se merita sau nu!

                            Comment


                            • Salut,ceva imbunatatiri dupa ce ai izolat tot interiorul cu Fonomin???vreau sa fac si eu acelasi lucru , dar nu stiu daca merita salut
                              http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                              Comment


                              • fetele de usi cu ce material le izolezi?! ma gandesc ca pasla asta putrezeste daca se uda...
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google