B-15-fof

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ahaaa deci nu ai mai dat plafonul jos......lai facut cu pensula
    buna idee. ce vopsea ai folosit?
    bv si spor in ceea cefaci!
    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

    Comment


    • Azi am montat si baghetele de leduri albe sub bord.
      Eu le`am tras direct de la baterie cu intrerupator. Am dat gaura in cochilia de la volan si l`am fixat acolo.
      maine revin cu poze.

      Comment


      • bravo!vad ca nu te sfiesti sa modifici la ea!bravo,chiar e frumoasa!sa nu uiti sa pui si tu poze cu interioru!chiar sunt curios cum a iesit plafonu si tavita aia spate!bafta!
        "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

        Comment


        • cum sa ma sfiesc...
          stai sa vina caldura....sa vezi ce umblu la ea.
          si pe frig..si tot mai bijuteresc cate ceva, nu am stare )
          am promis ca maine pun poze.

          Comment


          • spor la modificat; imi place mult cum arata masina ta; numai sa nu dai in kitch ca altii
            "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

            Comment


            • cine are masina intretinuta si frumoasa........o prezinta aici.stii parerea mea:FOARTE FRUMOASA
              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

              Comment


              • bag mana in foc ca nu va fii kich.azi am vb cu cineva de desenele logan cup. o sa i-au la brasov cateva.unu va fii cadou pt tine.e copie leita a originalului.pt ca "fetita "ta cea rosie merita.
                [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                Comment


                • FRUMOASA MASINA CHIAR TIA IESIT.ZIMI SI MIE TE ROG STICKERELE DE PE LATERALE DE UNDE VREAU SI EU TE ROG,CA AM SI IO UNA ROSIE....SI VAD CA DA BN DAR VREAU PE NEGRU.UITE NISTE POZE CU A MEA....
                  Attached Files
                  sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • @florin_dnf: Zi-mi si mie te rog cat a facut pleoapa pentru luneta si de unde ai achizitionat-o.

                    Banuiesc ca din AG ca ma intereseaza si pe mine si sunt dispus sa fac un drum pana in AG pentru ea.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • B 53 sdp.de la service dacia am luato la 2 mil si ceva si am mai dat 700 la vopsit...daca vrei mai multe detalii ia id de mess florin_dnf.....
                      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Comment


                      • Ok mersi frumos.

                        O sa iau ID-ul da diseara cand ajung acasa ca acum sunt la munca.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • Originally posted by ag80bik View Post
                          bag mana in foc ca nu va fii kich.azi am vb cu cineva de desenele logan cup. o sa i-au la brasov cateva.unu va fii cadou pt tine.e copie leita a originalului.pt ca "fetita "ta cea rosie merita.
                          dungi sau inscrisuri cu logan cup ?

                          florin_dnf , vezi ca la Vanzari este un anunt "vand stikere logan CUP"
                          de acolo poti comanda.

                          Comment


                          • dungile laterale si cele de pavilion ,capota si portbagaj.dar mai au mic scris"logan cup".ce mai exact ca cele de pe loganurile de cupa.maine ii pun lu alex(ag07avr)pe negru si-ti trimit niste poze
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • mersi andreea13 pt informatie...bafta in continuare.
                              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google