Masinuta Mea De 2 Ani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masinuta Mea De 2 Ani

    O sa revin in zilele urmatoare cu poze noi. (acestea sunt mai vechi si nu se vede tot ce am pus pe si in masina))
    Attached Files

  • #2
    Buna, kelemen! Nu mai puteai sa astepti sa ti se ridice bannul? Apropo, clonele sunt interzise, dar tu faci ce vrei. Nu te supara pe mine, dar ai gresit. Stiai ca nu ai voie cu clone, dar tu nu ai respectat regulamentul. Pa, pa.
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • #3
      Da arata super bine dupa 2ani.....Iti doresc multi ani fara probleme!Asteptam poze recente!
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • #4
        Banu era pe viataeu... Am zis ca poate m-au iertat.
        O sa vedem

        Comment


        • #5
          Masina imi place mai ales ca e rosie bravo.!!!
          Dar tu ce ai facut de ai luat ban pe viata???
          sigpic
          !

          Comment


          • #6
            Offtopic: Kelemen (gyuriro), ce ai facut de ai luat bann pe viata? Trimite-i PM lui Cristi_xp si vezi daca ai fost iertat.
            ontopic: altemodificari nu ai mai facut la masina, de cand ai luat bann?
            sigpic
            Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

            Comment


            • #7
              Arata ok mashina,.......Daca tie iti place ,lucru asta conteaza cel mai mult........

              Comment


              • #8
                sal

                Originally posted by Logan 4 ever View Post
                Offtopic: Kelemen (gyuriro), ce ai facut de ai luat bann pe viata? Trimite-i PM lui Cristi_xp si vezi daca ai fost iertat.
                ontopic: altemodificari nu ai mai facut la masina, de cand ai luat bann?
                am sa pun azi poze mai multe si de actualitate.

                Comment


                • #9
                  Am revenit cu noutati :
                  Azi am pus folie pe spate si pe luneta Lummar neagra neagra , faza e ca era bezna deja afara ptr poze.Ce mai am pe masina : aparatori noroi,aparatori dinalea pe marginea aripilor, senzor de parcare,cd player,parbriz cu parasolar din constuctie+aplicat peste parasolar folie,vopsite diverse in masina,vopsit calandru cromat exterior in culoarea masinii,pleoape in culoarea masinii,becuri blue vision pe pozitii si x-treame power pe faza scurta si lunga,husa si nuca schimbator schimbate,boxe pe spate,ornament pedale(si nu se misca nu cad,sunt fixe),becurile de la tetiera, numar spate si din portbagaj albastre,
                  ornament teava esapament inox,cotiera,port ochelari, luminita albastra in masina in loc de bricheta si cine stie ce mai ce ...Ca nu imi aduc aminte acum mai multe. O sa pun poze si cu folia

                  PS : scuze ptr masina murdara din poze si ptr calitatea pozelor(sunt facute cu mobilul)
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    Auzi? Dar cu casca aia rosie ce-ai facut?
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • #11
                      Kelemen, fa-ti o poza la volan, cu casca rosie pe cap.
                      sigpic
                      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                      Comment


                      • #12
                        Aia e casca de la carting

                        Comment


                        • #13
                          Uitati si poza cu foliile llumar. Eu de fapt in poza am vrut sa se vada prin ce zapezi umblu
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            Ultimele achizitii
                            sa stiti ca in poza arata chiar nasol..Dar in realitate e super clar si fain
                            Attached Files

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google