logan easy 1.5 dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Super ce pot sa zic...sa ai grija de ea ;)

    Comment


    • #17
      si...merge cu amortizoarele stock? as vrea sa-mi iau si eu arcuri(investitia in amortizoare e scumpa si inutila) dar tot aud pareri de la diversi experti)

      Comment


      • #18
        Multumesc...Binenteles ca merge si fara amortizoare dar cred ca ar fi bine sa le schimb, dar daca le-as schimba le-as schimba cu unele la fel de moi dar mai scurte. Credema ca merita investitia chiar si fara amortizoare masina sa schimbat radical in bine. Are o stabilitate de invidiat. E mult mai rigida si mai joasa, dar acesta este compromisul cand vrei o stabilitate mai buna. Franeaza mult mai bine si nu-si mai face acel balans specific logan.
        Eu iti recomand sa le schimbi..

        Comment


        • #19
          Si nu iti rupi masina in 2 la drumurile noastre ??

          Comment


          • #20
            Originally posted by performant
            ...Franeaza mult mai bine si nu-si mai face acel balans specific logan.
            balans face...si topaie la drum de numa.Am mers si eu 20 mii km cu amortizoare stock ,mai placut este cu ele sport )
            Super luminile de la bord...felicitari dsign
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #21
              Arata super bordul cu luminitele alea.
              LOGAN KISSFM 1.5 DC 85CP

              Comment


              • #22
                frumos..felicitari...sunt mai bune oglinzile?...adica s-a meritat schimbarea??jantele sunt super
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • #23
                  Jantele sunt superbe la fel si bordul.Sarbatori fericite !
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • #24
                    Va multumesc pentru urari.. Sigur ca a meritat, mi se pare super ciudat acum cand ma urc intr-o masina cu oglinzi mai mici, ai o vizibilitate mult mai buna, plus ca parca da si un aspect mai placut masini(parerea mea)..

                    Sarbatori fericite tuturor..

                    Comment


                    • #25
                      Jantele sunt frumoase. De asemenea si oglinzile, mai ales ca sunt si practice.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #26
                        Fratilor dati-mi si mie un sfat bun.. vreau sa-mi vopsesc jantele, m-am gandit la negru mat, le-am cam zgariat si nu mai vreau sa le vopsesc in aceasi culoare.. Voi ve parere aveti?, ce culoare s-ar potrivi mai bine?

                        Ps. mi-au venit amortizoarele monroe pe gaz, sa vad cand imi fac timp sa le montez, duminica cred ca apar si eu la intalnire!

                        Comment


                        • #27
                          Daca le vopsesti negru mat, ar fi frumos sa lasi si marginea asa cum e sau sa dai cu arginitu, cum are Fabian.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #28
                            Sa-ti pui si cip, se merita, eu stie
                            cat te-au costat arcurile sport?

                            Comment


                            • #29
                              Cred ca o sa-mi pun si cip, deocamdata mai modific cate ceva pe la interior, arcuirile ma-u costat 540 ron parca de la racing nick.

                              Comment


                              • #30
                                frumos golan....imi place si culoare dar mai mult gentile ...cat te-au costat?....sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de multi km cu el...
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google