il 10 ppp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • il 10 ppp

    Cel mai frumos logan.......
    Attached Files

  • #2
    HAHAHAHAH
    @ggd_87 daca nu ne potrivim la gusturi creca tie iti place loganul de mai sus
    @il10ppp daca e cel mai frumos logan de ce ai in loc de CUPE sticle de 2L de skol ?

    Comment


    • #3
      sticlele de bere s-au nimerit p'acolo k eram cu baietii la un gratar
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Daca nu puneai stickerul ala pe numar si ala sub monograma 1,5 dci era un tuning facut cu bun simt si imi placea...
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          Pacat ca nu se vede codita de rechin in poze.
          Vad masina in fiecare zi... suna maneaua misto din ea. Cred ca are sistem audio de calitate.

          Evacuarea se aude foarte urat pe dci.

          Oricum .. sunt destui bani bagati in masina. Bine, rau.. fiecare isi poate da cu parerea.
          numar secundele

          Comment


          • #6
            Originally posted by il10ppp
            Cel mai frumos logan.......
            si ce are diferit de celelelalte de il face....cel mai frumos?
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #7
              Raspund eu. Este al lui.
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #8
                @Marius legat de evacuarea de dCi te contrazic tre s-o auzi pe a mea tot am promis ca fac un filmulet ;) ca la multa lume place cum se aude a mea :P e un dci zgomotos fara catalizator fara finale cu evacuarea pe 53

                Comment


                • #9
                  Nu m-am exprimat clar. E vorba strict la evacuarea lui il10ppp. Alta nu am auzit pana acum.
                  numar secundele

                  Comment


                  • #10
                    Are un clasic kit Pilot! Deja este ceva ce vezi in fiecare zi. Nu zic ca e urat dar e deja prea comun incat sa mai spui ca e cel mai frumos Logan. Mie nu-mi place deloc spoileru de spate. Este exagerat de mare. Ceasurile de bord in schimb imi plac. S-o stapanesti sanatos il10ppp !
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      evacuarea imi place cum se aude...... si este cel mai frumos logan pt k este al meu.......si ink ceva.....de cand i-am facut chiptuning am un consum mdedi de sub 5%
                      iar body-kitt-ul de la pilot era singurul disponibil cand m-am hotarat sa bag bani in golanu' meu......aveti voi ceva mai interesant???

                      cum ar arata cu imitatie de carbon pe capota si portbagaj?...... ink nu m-am hotarat ce sa fac......
                      apropos de sonorizare.... am un mp3sony cu boxe infinity pe fata si sony explod pe spate si un subwoofer jbl......totusi vreau mai mult

                      instalatie bi-xenon....87hp......evacuare dubla borla...deci e putin diferit
                      Attached Files
                      Last edited by andrei; 2 August 2007, 16:21.

                      Comment


                      • #12
                        Ce cautai ppp-ule pe Chimiei? La liniute? :p
                        numar secundele

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by il10ppp
                          evacuarea imi place cum se aude......
                          Si io am vazut un logan diesel cu evacuare sport (toata) si se auzea super fain...parca trage cumva aer, oricum se aude total diferit de benzinar (fiecare isi are farmecul lui)

                          Originally posted by il10ppp
                          cum ar arata cu imitatie de carbon pe capota si portbagaj?
                          Io zic ca arata bine, mai ales ca ii si alb, si fai si plafonu

                          PS: punei folie ca schimba foarte mult aspectu
                          ...de doi lei :p

                          Comment


                          • #14
                            sa o stapanesti sanatos,arata bine masinuta

                            Comment


                            • #15
                              Am si eu o intrebare: ceva mai sus ai pus o poza cu niste ceasuri de bord super interesante iar dupa aceea ai pus niste poze cu masina ta printre care si una cu ceasul standard (ala cu 170 km/h )). Pana la urma ti-ai luat ceasurile alea de bord albe sau era doar o poza? In rest, numai bine! Masina e faina cu exceptia spoilerului de spate, dupa cum am mai zis. Dar daca tie iti place atunci e bine si sa ai grija de ea!
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google