B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cred ca i-au reziliat contractul )
    reckless driver
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Dece fara casco??Nu te mai primeste nimeni?
      sigpic

      Comment


      • Mai bine sa mearga cu dusteru' ... Nu mi-e de el ca doar naiba e super priceput dar fereasca D-zeu sa-l atinga vreunul si sta masina prin service aiurea dupa rca-ul aluia !!!

        Spor maestre, spor si fa-ti casco in pisici !!!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • akum ca nu mai ai ce face Lonanului treci la Duster...sa vedem ce poti scoate si din asta
          sigpic

          Comment


          • Ma, cica am prea multe daune la astia unde am avut Casco, si 3 luni tre sa stau pe bara, ca sa imi mai pot face din nou. De aia nu am...

            Cat despre Duster, zilele astea l-am ingenuncheat in noroi. A cazut roata dreapta fata intr-o groapa adanca, ascunsa dupa un mal de pamant. Am scos masina de acolo tractata cu un buldo-excavator Fara daune. Doar mult noroi si pietris pe dedesubt, care s-a curatat repede
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • pfff..nasol nenea ! Sa vezi cand iti va expira polita si trebuie sa o refaci . O sa te cam priveasca aia cam de sus
              Las ca oricum vine iarna....
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Pai aia e, ca mi-a expirat valabilitatea politei si acum trebuie sa astept 3 luni, pana ma scoate societatea din baza de date cu clienti "reckless", cum zicea cineva mai sus

                Nu ma priveste nimeni de sus, ca nu are cine. Daca nu vor banii mei, cu siguranta exista si alte societati de asigurare care ii vor primi cu bucurie.

                Pana atunci, pregatim masinuta de iarna. Ii vopsim scutul, ii punem rotile normale, ii punem o capota noua, vopsim plafonul, verificam distributie, chiulasa, compresie, etc. Sper ca la primavara sa fie perfecta dpdv tehnic, pentru ca acum e cam "rabla"
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • vreau si eu o "rabla " ca a ta

                  Comment


                  • Ia-o, ca o vinde....

                    Comment


                    • )) cezar cezar cezar... ) Bravo CUP-ule tot mai frumoasa

                      Comment


                      • Ce dracu' frumoasa, ca nu am mai facut nimic... Doar am forjat, am facut si ceva off-road cu ea, Canto stie.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Cam asa arata taraboanta acum, facem niste mici imbunatatiri la iluminarea bordului si curatam apoi vopsim scutul.

                          Aveti poza cu diferenta dintre vechi (turometru) si nou.
                          Attached Files
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • a dat dumnezeu sa faci si tu scutul ala ... bridele alea le-ai aranjat?

                            Comment


                            • ho drace, ca n-am terminat
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • maine sa fii prezent la mine cu trancariciul la orele 18.30-19.00 cu piesele in caz ca este nevoie de ceva!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google