B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut, uite ceva asemanator cu aia galbena(numai ca asta nu are 2 blonde)
    Attached Files
    sigpicAjuta-ma si trimite sms la 1815(tarif normal) cu textul "CLK"

    Comment


    • Pe unde mai intra aeru la motor cu alea?

      Comment


      • Din moment ce este masina de raliu, ma gandesc ca o intra aer pe undeva pe sub ea(daca te uiti atent are loc pt aer sub proiectoare)
        sigpicAjuta-ma si trimite sms la 1815(tarif normal) cu textul "CLK"

        Comment


        • O masina de raliu este un exemplu de functionalitate, asadar e deplasat pusa intrebarea "pe unde intra aerul?"

          Nu fac chiar asa, am studiat rampele acelea de proiectoare insa nu pot sa fac chiar asa...
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • o idee ar fi modificarea proiectoarelor sa treci la stilul subaru si apoi sa mai adaugi o pereche la nivelul grilei sau daca nu vrei ceva care sa nu fie asa de strident... gen acest evo. bafta!
            Attached Files
            Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

            Comment


            • Aceasta este dimensinea exacta a proiectoarelor ce le voi folosi. Posibil ca in poza cu Evo sa fie chiar Hella Rally Compact.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Asa mai merge treaba!
                Daca le faci/sunt si pe margine cu albastru e de nota 10.

                Comment


                • o intrebare : le vei folosi prin bucuresti impreuna cu proiectoarele stock si farurile de pe masina?
                  From Miami 2 Ibiza
                  Voucher
                  http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                  Comment


                  • Cred ca am scris de 3-4 ori pana acum. Pe faza lunga le leg, vor fi modelul cu fascicol lung si ingust, sa bata departe. Da, le voi folosi de cate ori voi aprinde faza lunga.
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Iti dai seama cand te supara vre-unu' in trafic si-o sa-i dai flash-uri? Brabusu' ca Brabusu', da' tu).
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • alexpeed, tie-ti coace mintea numa' prostii. iti dai seama ca dani nu e genu sa-ti prajeasca retina ca toti netotii....le va folosi strict in afara orasului sau daca nevoia o impune!

                        Comment


                        • lasa ca ii place pe victoriei in gasca :d cu matheo si sinx si acolo nu prea are cui sa dea flashuri
                          Interactive Design Lights & Sound <- click

                          Comment


                          • cu o asemenea faza lunga ii modificai dioptria si lu viperutzu cand avea ochelari...

                            asteptam impresii dupa montare poate de la lupe si xenoane trecem la proiectoare in astea.

                            bafta!
                            Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                            Comment


                            • Deocamdata inca gandesc treaba si mai am de terminat chestii incepute

                              Acum frec la niste chit
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • mi-am adus aminte de o chestie
                                in alaska si in partea de nord a canadei proiectoarele de genul asta, se numesc moose lights

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google