B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dsign View Post
    pai daca scot astia FR-urile, Cuprele, VTS-urile si RS-urile, si se dau un pic la ele, cad tablele de pe logan de frica )
    hai ca nu.i chiar asa, mai ales a ta, deci nu o mai subestima atat ;)
    sigpic

    Comment


    • Daca o aduc pe roti pana aici, isi scuipa rulmentii si segmentii pe rand...
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • , hai ma ca nu e chiar asa, sunt alti care au facut drumuri din astea cu ea stock
        sigpic

        Comment


        • dar "altii"nu au facut drumu ala asa lung,cum l-ar face el probabil...
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • daca tot esti pe aproape... da o fuga pana la montmelo (35km) pe circuitul cataluniei si ai sa vezi acolo boierii cu se dau cu masinile...
            sau vino si ia loganu dai cateva ture linistit fara trafic si dupa iti dai comanda de alte gume ;)) ...
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • Fui bre la circuit, matale ce crezi?
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • era pacat sa nu mergi ... am fost si eu... merita eu am stat 4 zile in interiorul lui :P...
                numai gt3rs... caterham... motoare... teste la mercedes de franare accelerare... un fleac 63amg si 65amg... + masinuta noastra de formula student ;))
                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                Comment


                • Foarte bine, bravo! Asa ne mai vede si pe noi lumea cu alti ochi.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • super misto masina spor in continuare desi cred ca aproape ai facut tot ce ai mai vrea ?

                    Comment


                    • Nu e facut nici pe departe totul.

                      Suspensie reglabila pe inaltime si tarie, frane mai bune, putere mai mare, echipamente pentru un start in CNVC, etc. Cum banii au fost o problema in anii astia, n-am avut posibilitatea sa-mi urmez planurile intocmai...
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • vezi ca au aia in montmelo oferte de pici pe jos la piese auto...

                        cum vi de la circuit spre carfoure-ul din montmelo dupa el la 300m pe stanga nu mai stiu cum ii zice la magazin... dar au mereu oferte tari... merita sa alergi pana acolo
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • Imediat ce voi avea un salariu stabil voi tine cont de pontul tau, iti foarte multumesc
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Dsign super tare masina te admir !
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • cred ca tot clubul il admira . unii poate nu recunosc, dar masina lui Dani e un exemplu de urmat intr-ale tuningului de performanta. bineinteles ca intotdeauna este loc de mai bine, si avem multe de invatat de la Zambilica lui Dani. abia astept sa vina caldura sa ajung la tara sa dau bordul jos si sa antifonez tot!

                              Comment


                              • Nu ma mai laudati atata, exista un Robert cu al sau 304 SGM... Exista un Sebastian Sandu care se da la CNVC, etc in materie de performanta.
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google