B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arata mai bine cum e acum,fara modificari.

    Nenea Dsign ce transparenta are folia? Si omologare ai la ea?

    Am tot cautat si am primit raspuns ca nu se poate aduce decat pe comanda si ca in Romania nu e omologata...merg pe riscu` meu cica.

    Comment


    • Originally posted by amx_te_vad View Post
      m-am jucat putin in Photoshop cu bara fata:
      Ti-ai batut joc de masina
      sigpicTransport marfa !

      Comment


      • ce se mai plimba doamna S. ..si fara silencer

        Comment


        • @amx, cu iertare sa-mi fie, insa masina nu primeste asemenea modificari. Multumesc totusi pentru interes

          @cata, e folie Llumar, mergi la un reprezentant autorizat, pentru ca folia este foooarte transparenta, nu exista sa nu primesti omologare. Eu am!

          0766529211 www.folieautorizatarar.ro


          @cosmin, are silencerul pus de mine, nu cred ca l-a scos... Nu se vede ca e pus pentru ca se monteaza spre interiorul tobei, special ca sa nu se vada

          EDIT la folie :

          LLumar este una dintre cele mai căutate maărci de folie auto ÅŸi arhitecturală în lume. De 60 de ani pe piaţă. ReÅ£ea naÅ£ională profesională de aplicatori.


          Daca vreun reprezentant Llumar spune ca nu-ti poate oferi omologare pentru folia albastra, arata-i site-ul celor pe care-i reprezinta, o sa aibe o surpriza. Poti de asemenea sa suni la SolSec, reprezentant general pentru Romania al produselor Llumar, si sa ceri detalii despre firmele care iti pot monta cu autorizatie RAR o folie colorata.
          Last edited by dsign; 13 April 2011, 17:50. Reason: Automerged Doublepost
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • scuzati pozele, vroiam sa iasa ceva in genul B-53-SDP:
            Attached Files

            Comment


            • Degeaba, nu merge, vorba telecomadatului' "ie uurata". Bara asa ramane cu siguranta.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                mai bine v-ati concetra pe ceva care da si rezultate .Din asa admisie , indiferent ca ca aerul vine mai rece cu cateva grade sau nu , se castiga/pierd 2 cai frumosh ...ideea la admisie cu rezultate ar fi ideea de multiclapete,sau macar un port and polish , mult mai multe s-ar obtine.Cea mai buna idee la admisie la logan mi s-ar parea o priza gen subaru , sub care sa se construiasca un colector care preia tot aerul de sub si il baga un pic fortat in clapeta ,trebuie gasita o modalitate sa acoperi gaura cand ploua afara .
                Metoda de a acoperi gaura pe timp de ploaie este strampul, idee furata de la dogg99 el are asa pe sub capota )

                Comment


                • mor dupa jantele tale ...prea tari...cand o sa achizitionez jante acum in vara sigur vor fi albe , mate si poate OZ))

                  Comment


                  • vrei sa spui EVO Corse

                    Comment


                    • Design - recunoaste ca esti emotionat cand vezi poze cu zambilica

                      Esti un adevarat pasionat si ai mesterit mult la masina asta. Altii n-ar da 2 bani pe un Logan, dar la tine se vede ca-i treaba serioasa.

                      Comment


                      • Tata, imi vine sa urlu ca nu o am cu mine... Oricat de rabla ar fi, m-as simti mai bine in ea decat in orice alta masina...
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Dsing - organizator de intalniri ???
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • e organizator de smecherie )
                            zambilico , se tine concurs de indemanare in tara , prima etapa carrefour militari , mergem ?

                            Comment


                            • Chiar, acum am vazut ca-s organizator

                              Ah, ce-as merge.

                              Fofule, baga-te, si razbuna-ma. Fara premiu nici nu vreau sa te vad
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by razvanamza View Post
                                vrei sa spui EVO Corse
                                NU, OZ ....stiu si eu ca el are Evo Corse prietene;))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google