B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si ar fi nebunie sa nu castigi

    Comment


    • Stim cu totii ca nu este perfectiunea intruchipata, si in plus de asta am si concurenti de top acolo.

      In fine, cu totii am reprezentat clubul cu mandrie pe unde am fost, nu ne-am facut de ras (mai putin colegu' pantilimonar, care mai rupe bordurile din cand in cand )

      Masina mea se afla intr-o continua transformare Lucrez acum la frane, aer rece si muzica, plus remediat urmele gropilor de care m-am dezobisnuit (am luat cateva mai sanatoase si acum huruie un rulment pe fata)
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • aer rece ? te referi la priza de R19 ?

        frane da...frumos daca stai sa faci verificari si masuratori nu ti va veni sa crezi cati etrieri de masini cu frane potente se potrivesc la lighean

        Comment


        • Da, priza de 19, ma chinui sa fac un sablon cat mai bun, sa tai din capota fara greseala.

          Faza e ca nu am unde sa verific etrieri. Nu cunosc nici un dezmembrar pe aproape care sa ma lase sa masor, verific, incerc, etc
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Daca e sa ne dam la 400m si ma zgudui cu bumtzi-bumtzi la semafor ca sa ma intimidezi, ma jur ca-l razbun pe... batran Matheu, gobil gaz lipit stick-her "not fast enoughT" pe al tau capota Zambilica.

            Sa vad cum reglezi franele pe spate fiind pe disc. Oricum Loganul este usor de spate, cel putin nici mie nu-mi trebuie discuri, mai am si reactorul dupa mine in spate.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • cunosc eu un baiat ce se ocupa cu dezmembrari renault daca vrei iti pot da nr de telefon undeva pe oltenitei la Ira daca stii
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • Originally posted by dsign View Post
                Da, priza de 19, ma chinui sa fac un sablon cat mai bun, sa tai din capota fara greseala.

                Faza e ca nu am unde sa verific etrieri. Nu cunosc nici un dezmembrar pe aproape care sa ma lase sa masor, verific, incerc, etc
                eu cunosc la slobozia. cand vii de la harsova cu 5 10 km inainte de oras pe dreapta. sunt parfum baietii. le zici ce vrei si ce scop ai si esti home alone. in rest de la constanta la satu mare am intrat in toate dezmembrarile se se uitau chiorash la mine cand le zicem ce caut si imi ziceau scurt ca nu se poate asa ceva.
                fa mi rost de un portetrier de logan. voi avea drum la slobozia ma voi duce in parc si voi lua la rand absolut toate masinile
                Last edited by alessandro; 12 September 2011, 20:32.

                Comment


                • e ca si rezolvata treaba

                  @lau, nu ma ajuta dezmembroase reno dpdv frane fata. Asta pt ca etrierii lor pentru discuri mai mari au alta prindere.
                  Last edited by dsign; 12 September 2011, 20:49. Reason: Automerged Doublepost
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • ok am crezut ca te interseaza frane spate sant curios ce o sa iasa
                    numai bine
                    sigpic
                    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                    Comment


                    • Am deja vranele de zbate
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • la tine trebui etriere de peugeot 206...sau mai direct etrierii brembo de clio rs sau etrierii brembo de peugeot 406 coupe v6, cu discuri de 300mm. cand faci itp-ul o sa se adune juma' de service sa vada grozavia.....

                        Comment


                        • Deocamdata vorbim aiurea sa umplem paginile. Sa testeze institutul meu, si dupa aia
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Bunatasuri ce asteapta montajul pe masinaaaa




                            PS: Astept sa ma votati la Best CAR
                            Attached Files
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • No faine chestii, de abia stept sa vad franele in actiune dar si priza de aer.
                              sigpicFast&Furious
                              Team CSR
                              Logan Club CLUJ

                              Comment


                              • Sper sa nu fie vreun kitsch cu priza aia acolo, adica sa nu arate chiar ca nuca in perete

                                Dupa testele mele, nu arata rau, insa...
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google