B 48 C U P Logan by DaciaShop[Castigator Campionat Cel Mai Tare Interior Editia 2011]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc Laur

    Am uitat sa spun ca acum pot monta o unitate 2DIN in bord foarte usor, chiar ma gindeam sa mai modific o fatada, sa o am vopsita Cine stie, poate ma hotarasc sa-mi iau un DVD/Navigatie
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Prea tare ... Tine`o tot asa .... Super tare ..
      Logan 1.6MP

      Comment


      • Originally posted by dsign View Post
        Multumesc Laur

        Am uitat sa spun ca acum pot monta o unitate 2DIN in bord foarte usor, chiar ma gindeam sa mai modific o fatada, sa o am vopsita Cine stie, poate ma hotarasc sa-mi iau un DVD/Navigatie
        Nu ai face rau deloc...E bine sa gandesti in perspectiva

        Comment


        • FOARTE TAREEE !!!! Am ramas fara cuvinte....Imi place ff mult ce ai reusit sa faci....Excelent.
          Toata stima, dsign!!!

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by laur200445 View Post
            Nu ai face rau deloc...E bine sa gandesti in perspectiva
            Da taticu, dar locuim in tara asta urit mirositoare... N-am chef de geamuri sparte sau yale stricate si drumuri la militie
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Asa e,dar poate faci cumva...Sa le maschezi sau sa le poti scoate din bord..Sau nu stiu cum sa zic.Nu ai garaj?

              Comment


              • Meserie..Imi place cum arata.Cui nu-i plac butoanele..Sa se gandeasca ca si la BMW sunt tot acolo pozitinate.Spor la treaba in continuare!
                Attached Files
                Cumpar volan de Duster

                Comment


                • Mie imi place la butoanele noastre ca sunt mari, usor de intuit si de actionat. La Ph2 nu prea imi plac tocmai de asta, ca sunt mici. Ce parere aveti, pt viitoarea masina (ph2) sa-mi pastrez butoanele astea? Imediat se adapteaza in bord cu nitel chit si cu fibrade sticla ...
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Vrei sa-ti iei PH2?..Ar fi tare sa-l faci si pe ala la fel de misto cum l-ai facut si pe asta.Dupa mine..Pastreaza-ti butoanele pt orice eventualitate..Ca sa nu-ti para rau dupaia

                    Numai bine!
                    Cumpar volan de Duster

                    Comment


                    • Pai... Ph2 cu 130cp, daca apare. Daca nu, ii dau cu asta inainte. Oricum, daca o vind p-asta, ii dau jos tot ce se poate da jos...
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • Roti, motor, caroserie, usi, geamuri, ii vinzi omului numai cheile si cu actele :P ...

                        Eu zic sa le pastrezi ... Ai muncti prea mult ca sa le dai

                        Comment


                        • Rotile, frinele, consolele de interior, muzica dau jos si pastrez. Suspensia ramine. Nu-mi da nimeni 1500e in plus la pret doar pentru rotile alea, iar eu am avut grija de ele mai ceva ca de ochii din cap.

                          Sa nu mai vorbim despre asta.
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Sal dsign...Acum am ajuns la medias...Multam fain pentru leduri si indicatii si tot, si consola de sandero.
                            o sa pun poze la my ride cu masina mea cu ledurile din interior si cu cele din far, apropo arata beton alea din far si cum incercasem noi la tine in garaj arata un pic diferit, adica se vede dar nu inlocuieste faza scurta ;))
                            si am avut onoarea, sper, sa fi fost primul care a vazut consola de sandero modificata la tine pe masina, super tare si bafta in continuare cu modificarile
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • Mi-am pus si eu ceva cu leduri deasupra farului, arata bine si pune in evidenta prelungirea capotei.
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Da da da asa e...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google