my car logan [Castigator campionat "Cel mai tare exterior Level 2"-2008]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A iesit foarte frumos...bravo

    Comment


    • nup, e bara pilot cu totu, nu e prelungire kituita!

      Comment


      • salut ..imi place nespus masina...jentile sunt dragute,portbagaju e frumos,curat,folia...e in ton cu masina ..pica perfect.sa te bucuri fericit si sanatos de ea. o mica observatie...dc nu iti faci suporti de la numere negru si sa iti dai stikeru cu ITP dpe numar jos...poate iti surade si ideea asta. bafta

        Comment


        • pai are si rolu lui stikeru acolo. merci

          Comment


          • frumoasa...e chiar de invidiat...imi plac modificarile la ea.

            o intrebare am si eu...parasolarul e pus prin interior?..daca da.tu l-ai pus,sau ai foast la un service sa ti-l puna?
            sigpicLogan-Club-Ploiesti

            Comment


            • merci! e pus pe interior parasolaru( e din folie de geamuri) si mi l-a pus cineva.

              Hristos a inviat!
              Last edited by valeriuciprian; 21 April 2009, 12:49. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • adevarat a inviat !

                arata binisor parasolarul ...

                Last edited by valeriuciprian; 21 April 2009, 12:49.
                LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                LOCUL1 143.9dB (nCID)

                Comment


                • foarte frumoasa masina..la niste jante mai mari nu te-ai gandit? bafta in continuare.
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • ba da, dar din considerente practice si legate si de lege, am ales ceva intermediar, adik de 16. Oricum, masina nu v-a mai suferi modificari, ci va ramane cum se prezinta acum.( au trecut deja 3 luni de cand nu am mai chimbat nimic )))

                    Comment


                    • mosu iti doresc tot binele ... si sa te bucuri de minunatia ta ... mie sincer imi place tare de tot ... pt k e simplu rafinat....mult succes in continuare ... sa o stapanesti sanatos si fara evenimente
                      sigpic
                      Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                      Comment


                      • Ultima activitate a userului pe forum: 17th January 2010, 21:52
                        Ultima activitate a userului pe acest topic: 7th May 2009, 18:11

                        Daca revine si doreste continuarea activitatii aici, il rog sa imi transmita un PM spre a redeschide.
                        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google