Logan Ambition 1,6mpi BV-57-ASG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan Ambition 1,6mpi BV-57-ASG

    Sal!! sunt nou pe forum!! Cam asta ar fi loganu meu!! 1,6 mpi Ambition din 2005!! are 72000km deja!
    Sunt destul de multumit de ea mai putin de consum!
    Scuze pt rezolutia pozelor cu interioru dar le-am fct cu telu noaptea si nu prea au iesit!! o sa mai revin cu poze!!! am fct poze langa loganu celalalt pt a vedea mai bine imbunatatirile desi nu sunt prea multe!!
    Attached Files

  • #2
    p.s.!! din cei 72000km yo am fct doar 4000 deoarece am permisu de 2 luni!! restu sunt facuti in familie inainte sa imi lase masina!!

    Comment


    • #3
      Foarte frumos Loganul tau, chiar imi place. Bun venit printre loganisti.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • #4
        Frumos loganasul....ingrijit si facut cu gust...bravo

        Comment


        • #5
          astea sunt poze de la intalnirea logan brasov!! o sa revin cu mai multe!!
          Attached Files

          Comment


          • #6
            Frumos loganelul tau. Sa il stapnesti sanatos. Sunt modificari cu gust. Punei si arcuri si faruri angel eyes, sa vezi frumusete ;)

            Intrebari:
            Stopurile leai vopsit tu sau asa le-ai cumparat?
            ce marca si pe cati inchi sunt jantele?
            sigpic

            Comment


            • #7
              Stopurile asa au fost cumparate!! jantele sunt de 15'!! nush ce firma o sa ma uit si o sa iti zic!! au fost 1080ron toate 4!! o sa ii pun si folie!! si ma gandeam sa ii schimb grila sa ii pun plasa!! o sa pun o poza modif pe calc si astept parerile voastre!!
              Attached Files

              Comment


              • #8
                frumos sa il stapanesti sanatos si multi km

                Comment


                • #9
                  Originally posted by alexbv View Post
                  ...am fct poze langa loganu celalalt pt a vedea mai bine imbunatatirile desi nu sunt prea multe!!
                  Nu-i corect,al tau e spalat,celalalt nu.Ai profitat de situatie...
                  Bun venit!Masina arata bine.Desi e cam tarziu,felicitari pt permis,ai grija in trafic.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #10
                    frumoasa masina!sa ai parte de ea!si in legatura cu plasa,personal,imi place!asa vreau sa o fac si eu.ai grija de ea!
                    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                    Comment


                    • #11
                      Frumoasa masina ai ceva km ai avut ceva probleme la masina in acesti ani?

                      Comment


                      • #12
                        nu am avut probleme mari!! adik in afara k scartaie un pic scaunu si ar un pic de joc!! si geamu din dreapta la fel caraie un pic cand se inchide!! in afara de astea nu am prea avut probleme!! e o masina destul de buna!! pacat de neajunsurile ei de proiectare!!

                        Comment


                        • #13
                          mai revin cu ceva poze!! din pacate masina a suferit niste modificari fortate de un bou bagat in depasire!!!
                          Cu ocazia asta mi-am comandat spoiler de MCV!! maine il ridic de la vopsitorie!! si o sa revin cu poze!
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            frumos loganel! sa ai parte de el. bafta in continuare

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google