Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • autocolanteaza prima data pragurile masinii apoi lipesti cu mastic..! cam asta as putea sa te sfatuiesc..
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • DA da!Asta stiam tot de la tine ideea era...cum le fixez pana se usuca?stau doar asa pur si simplu?Plus ca mai trebuie sa le polizez putin la decupajele de la capete ca nu se imbuca perfect...
      sigpic

      Comment


      • tii masina intr-un loc mai mult timp si proptesti intr-un fel pragurile si le tii cateva ore! in capete poti sa prinzi in autofiletante..
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Frumos domle...usor usor iese din ce in ce mai bine!! O capota bad boy look....ceva? Un portbagaj clean? Ce mai urmeaza?


          sigpic

          Comment


          • Merci!Pai mai urmeaza arcuri,toba,plafon negru mat si portbagaj clean as vrea...dar la ala nu ma grabesc.Cica ma costa 300 ron portbagaju sa il vopsesc si sa il fac clean...deci mai stau deocamdata.
            sigpic

            Comment


            • ia id ul meu sa vb despre praguri. florin_dnf
              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • Poze mai noi si mai de calitate cu prelungirile...stiu ca prelungirea spate e considerata invechita dar mi se pare cel mai bun raport calitate/pret..altceva nu am gasit...
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • Frumos,frumos si iarasi frumos!

                  Comment


                  • ce i s-a schimbat aspectul.... pragurile cand vin ??
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Multumesc pt aprecieri!Pragurile au venit...dar nu am poze...mai am de aranjat la ele...si la prelungirea spate mai am de aranjat ca e putin decalata,se vede si in poze.Am patit belea cu un surub de la bara din spate care s-a ruginit,s-a rupt clema si se roteste cu totu...trebuie sa il tai.Din cauza asta nu am putut alinia calumea prelungirea.
                      sigpic

                      Comment


                      • Cand pui pragurile ? Sa-mi zici si mie. A iesit frumos, arata frumos, felicitari.
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • OOOOO!Va salut domnu' Cristi!Pai le-am cam pus deja...doar ca mai trebuie aranjate o tzara...si sa tai nenorocirea aia de surub care s-a ruginit la bara spate!Nici nu stiu unde gasesc altul sa cumpar...
                          Astazi sper sa imi vopseasca si eleronul...e pus pe masina doar trebuie vopsit.Revin cu poze!
                          Last edited by Dragman; 17 June 2009, 10:41.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ti-ai facut si ledurile, le-ai aranjat ?
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Dap!Tot!Alea erau urgenta ca stateam cu masina demontata!Au iesit super acu...am reparat si sticla farului cu xerapol si a iesit belea!A mers super modificarea lui Sinx...
                              sigpic

                              Comment


                              • Ale mele cad precum inaintasii la razboi, am asa...2 moarte, unul "falfaie" - "le ador" stii cum.

                                Haide succes maestre, vezi ca te sun pe fix sa stam la barfa, , poate ii barfim masina maestrului Jocker, ce zici a ?
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google