Dragman-MyCar

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cosmin...daca te uiti la balamalele usilor o sa vezi tija aia (tirant) care tine usa in diverse pozitii si care intra in usa cand o inchizi.Acolo unde intra in usa e o decupatura prin care intra praf,jeg,curenti de aer...aceste capace astupa acea gaura.Daca te uiti acolo ai sa intelegi ce si cum.
    sigpic

    Comment


    • nici eu nu stiam ce sunt alea... cum se monteaza chestiile astea dragman?
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • pai se pun f simplu...desurubezi surubul care fixeaza tirantul de caroserie-torx de 40-desprinzi tirantul,bagi capacelul prin tirant,il fixezi in gaura,strangi surubul la loc si gata.
        sigpic

        Comment


        • Sambata,DNX-ul a primit folie plafon mata.Eu zic ca ii sta bine...pun si cateva poze.
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Eu zic ca ar fi fost mai potrivit negru lucios decat negru mat.Totusi gusturile nu se discuta.Bafta in continuare.
            sigpic
            https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
            http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

            Comment


            • Stiu ca te-ai gandit sa mearga in continuarea geamurilor care au luciu...initial vroiam lucios dar pe parcurs m-am sucit.Plus ca mi se pare mai sport pe mat plus ca merge cu oglinzile,colantul de pe montantii usilor,bandourile,etc...
              sigpic

              Comment


              • Arata foarte bine cu negru mat.Bafa in continuare!

                Comment


                • Multumesc Anonimboy!felicitari pentru masina ta!unul dintre cele mai frumoase Loganuri (parerea mea)!Spor in continuare la modificari si asfalt uscat iti doresc!
                  sigpic

                  Comment


                  • frumos, domle, frumos. as veni cu o idee pentru niste modificari: grila sa fie fara sigla DACIA si suportul la numarul de imatriculare sa il vopsesti negru. ar fi fain :d
                    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                    Comment


                    • Merci de idei Tudor!Sigla va zbura cand o sa pun plasa in fata,si suportii ii vopsesc cat de curand...
                      sigpic

                      Comment


                      • Un pret pentru prelungirile de bara din fata?
                        Succes in continuare, imi place cum arata masina!!
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • Merci Kalimera!Am pus cateva pagini mai in spate preturile pe prelungiri...cele din fata au fost 150 de lei...si mai e si vopsitul...
                          sigpic

                          Comment


                          • Sa-ti traiasca plafonul negriciosule . Chiar a iesit misto. Bravos!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Merci PAU-le...auzi cica io-s negricios...
                              sigpic

                              Comment


                              • da foarte bine cu plafonu negru mat dragos , stii ca urmeaza a mea acum DD

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google