Loganu Meu B-22-rgi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Loganu Meu B-22-rgi

    Si eu ce mi-am permis pe moment...stiu ce mai trebuie...urmeaza tobele si jentile
    Attached Files

  • #2
    foarte misto masina...sa o stapanesti sanatos! bine ai venit printre noi!!!
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • #3
      E tare rau capota de motor. Imi place super mult desenul.

      E autocolant nu ?

      Oricum arata bine sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de masina.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • #4
        Da misto masina. Stickerele laterale si de pe capota portbagaj nu prea dau bine , restul e ok ;)
        Sa o stapanesti sanatos fara probleme !! ;)
        sigpic

        Comment


        • #5
          Dragut. E cumva autocolant de la logtuning?
          sigpic

          Comment


          • #6
            frumoasa masina,capota e superba unde ai facuto si cat?si niste sfaturi,dai stickerele alea jos cai pacat de restul...niste faruri pe negru lampi pe leduri,e jante tot pe negru si e belea....bafta multa in continuare si multi km fara probleme..
            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • #7
              arata super pune si tu poze cu toata masina sa se bucure tot romanu

              Comment


              • #8


                stiu faza cu stickerele,adev e ca imi e putin cam lene sa stau se la usuc dar maine o sa le dau jos... nu am ce face momentan pt jenti (e criza financiara :P ) eu in viitor ma gandesc la tobe cu 2 iesiri stiu ca jentile sunt pe primu loc dar mai mult imi place sunetul ...autocolantul este de la accesorii auto (scz daca fac reclama) si m-a costat 4.800.000...mc mult

                Comment


                • #9
                  ce de bani!da dragonii aia jos!cu niste jante cu buza si niste arcuri eibach si cu o toba tip subaru ar fi ceva special!sper sa iei in seama si sfaturile noastre si sa revii pe drumu cel bun!bafta!
                  "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by grecu george View Post
                    arata super pune si tu poze cu toata masina sa se bucure tot romanu
                    nu prea sunt multumit de cum arata acum...nu am jenti...inca am "desenele" alea care le-am pus la inceput cand era cu barile stock...si nu in ultimu rand nu am 2 tobe pt bara spate...cand o sa fie completa o sa pun ...km multi fara probleme si mai ales fara trageri pe dreapta

                    odorog mc mult de sfaturi...o sa va ascult mai ales ca si eu imi dau seama cum arata alea...da imi tre putin timp si chef sa le dau jos...alea pe capota mi le-au dat baietii jos cand am pus autocolantu...creca maine le fac o vizita
                    Last edited by fishulick; 3 March 2009, 23:02. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      frumos desenul de pe capota Sa o stapanesti sanatos
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Faina masina,sa o stapanesti sanatos,imi place cum da kitul pe ea,dar nu imi plac stikerele cu dragoni deloc,acum totul depinde numai de gusturi...mai lipsesc arcurile,jentile si anumite detalii...dar cu timpul le rezolvi pe toate si cu bani bineinteles
                        1 point 6 litre 8 vsigpic

                        Comment


                        • #13
                          interesant autocolantul(dar parca prea scump).Pune mai multe poze sa o putem admira in toata splendoarea ei

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google