A venit si loganu meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A venit si loganu meu

    MCV de 1.5DCI Laureat full options

    Si pozele....
    Attached Files
    Last edited by andrei; 28 October 2007, 21:46.

  • #2
    s-al stapinesti sanatos si multi km. fara probleme, sa vedem cind incep sa iti vina ideile privind tuningul.
    Last edited by gabriel; 28 October 2007, 20:27.

    Comment


    • #3
      Sa il stapanesti sanatos!!!!
      pe laureat acum pun astia radio cd cu mp3?
      Captain of the black pearl

      Comment


      • #4
        fabian mp3 e optiune nu vine standard cu mp3... gege cat ai asteptat pana tia venit... so stapanesti sanatos...

        sigpic

        Comment


        • #5
          Sa ai grija de el...
          Cati km are sau avea masina cand ai ridicato de la reprezentanta?
          sigpic

          Comment


          • #6
            era si cazul G3G3, dar pentru mine a trecut repede )
            stati calm, tata o sa ia deciziile legat de modificari la masina, el are dreptul doar peste 2 ani
            oricum sint conviins ca o sa infuenteze si el cumva unele mici modifcari
            cum ar fi o folie pe stilpii de la usi, poate o folie pe geamuri, stickere logan club ... sint sigur ca poate influenta aceste schimbari
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • #7
              Sa il stapanesti sanatos si multi km fara probleme!
              Vad ca ai pus tot ce se poate pe el, geamuri electrice spate, MP3 Player. Ai garantie extinsa si airbaguri laterale?
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #8
                andrei, sigur are, ca vin moca in octombrie...

                Comment


                • #9
                  Sa o stapanesti sanatos! Spune-mi si mie cum e motorul de 85Cp, trage bine, te baga bine in scaun?

                  Comment


                  • #10
                    sa il stapanesti sanatos si cat mai multi km fara probleme.
                    sa ne zici ce ai vrea sa mai modifici la el,ce ai vrea sa mai adaugi?

                    Comment


                    • #11
                      gabriel:in privinta tunningului vor fi ionizate geamurile, sau folie fumurie, un Bull ba, folie si pe stalp ca la prestige, poate barile de protectie la fel ca pe prestige complect aceasi culoare ca si caroseria si manerele la fel.
                      giurisici fabian: mp3 l-am luat optional.
                      sonykel:Termenul de asteptare era 2 luni dar intr-o luna jumate a venitD .....am mers tata la dealer joi seara si a vazut-o in parcare.A intrebat nu e aia cumva masina lui si drept raspuns a primit un NU. A doua zi tragand inca o vizita, nici nu a intrat bine pe poarta ca deja ia spus:''ati avut dreptate aia e masina dumneavoastra,v-am sunat dar nu ati raspuns''....Dar nici un apel pierdut in acea zi pe telefon....Dar bine ca a venit
                      GOLAN91: 4 km avea cand lam ridicat de la dealer.
                      andrei: Da,am si garantie extinsa...Tot ce era cu putinta am bagat pe el
                      doio77: De tras trage bine....daca urci ceva sau dai peste 2000 de turati simti ca intri in scaun. Dar care e diferenta intre dci si dci nu o stiu pentru ca am avut o nova inainte...

                      P.S:In prezent are 300 km....
                      Last edited by crististreulea; 29 October 2007, 16:12.

                      Comment


                      • #12
                        Super tare!!! Mai vorbim peste doi ani despre cum trage masina ;) (cand vei lua permisul), pana atunci... multi kilometri fara evenimente. Frumoasa masina... dotata de la mama natura ... wow!!!

                        Comment


                        • #13
                          diferenta intre dci si dci. DCI-ul acela rosu este pus de cei de la dacia doar pe versiunea de 85CP diesel pt a o diferentia de cele 2 modele anterioare 65cp respectiv 70cp.

                          Comment


                          • #14
                            ;)

                            Sa-l stapanesti sanatos...si multi km fara probleme...
                            Arata super marfa...bv tie...multa bafta la tunareala cand e...
                            Mp3 se da doar la cateva versiuni...prestige are ...si mai sunt 2 3:Logan Kiss fm...abs plus...si easy plus park....sunt niste variante limitate...
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Pe AbsPlus nu are mp3, ci e doar ca optiune un RadioCd dar fara Mp3.
                              In tara momentan.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google