The Silver Bullet(MeCeVe-ul lui SoNyKeL)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dai ai bulit si u usa calumea,vezi sa nu comenteze ceva aia la asigurari...In rest bafta cu reparatia.O s-a iti schimbe bara fata,aripa,usa,armatura de sub bara fata,far,indreptat contraaripa...Cred ca cam atata...Eu cred ca o tine 1 saptamana.S-a ne zici devizu.
    sigpic

    Comment


    • Eu cred ca sa-ti musti limba daca mi-o tine o saptamana

      sigpic

      Comment


      • Gata masinuta e la nea doctoru la star service tulcea... Mi-au promis ca sambata dimineata imi iau pufo mobilu inapoi...
        cateva poze cu ea in curte si stadiu in care era cand am plecat eu pe la 11
        Attached Files

        sigpic

        Comment


        • Off. Ce-ai patit Sony? Pleaca omul in concediu si cand se intoarce te gaseste bolnav. Las' ca se repara.
          Maica-ta nu a facut criza?
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • Sa crizat si maicamea care era in masina si bunicamea care nu era in masina dar sa crizat la aflarea vestii de parca am eu vreo vina ca bou a accelerat ca altfel ne alegeam doar cu o frana puternica si cu o speritura mare...
            ce nasoala e senzatia din reflex ma tot uit in parcare dupa masina si in locu meu acum e un lincon navigator negru nu e pufimobilu meu

            sigpic

            Comment


            • Iti schimba aripa si usa ? Oricum cei de la Tulcea lucreaza bine
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • Usa nu se schimba se indreapta...

                sigpic

                Comment


                • Imi pare rau pentru tine usa sigur se intreapta nu e lovita incat sa se schimbe. Cel putin e o masina frumoasa in locul unde era MCV

                  Comment


                  • Sa pleci cu ea facuta, sambata dimineata!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • Si eu sper sa plec sambata cu ea ca noua...
                      poate chiar mai devreme azi la 11 cand am plecat se pregateau sa faca comanda la magazie de piese...
                      PS. Azi masinuta a facut 17500km

                      sigpic

                      Comment


                      • Ce ghinion ai avut
                        Spre viitor sa nu mai ai parte de asa ceva.
                        A,si te intreb si eu cum ai scris silver bullet pe usi?Pe aparatorile acelea de plastic.
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • E autocolant lipit intro zi calduroasa cu masina lasata in soare 2-3ore ca sa adere bine ptr ca suprafata aia e poroasa

                          sigpic

                          Comment


                          • Multumesc
                            Nu am observat ca e autocolant.
                            sigpic
                            !

                            Comment


                            • Ma bate gandul si numarul de inmatriculare pe fata sa-l fac tot din autocolant... Ptr ca cel normal e prea mare si stirca designul barii , oricum le-am specificat celor din service sa nu-mi monteze numarul... Si daca au timp sa nu-mi vopseasca calandrul si locul la proiectoare acum sa vedem...

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by SoNyKeL View Post
                                Nu n-am schimbat inca proiectorul pentru ca nu am timp... Acum stau pe ganduri am gasit la un magazin de piese proiectorul de logan cu 50de ron si de cat sa stau sa pierd timpul cu casco politie cred ca mi-l schimb singur...
                                @Sonykel: Imi faci si mie rost de un proiector, doua chiar, ca mi-am spart unul. Goleste-ti si tu inboxul ca nu poate lumea sa-ti trimita PM-uri. Da un PM sa vb mai multe.
                                No, apoi blana
                                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google