The Silver Bullet(MeCeVe-ul lui SoNyKeL)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da iti fac rost... Am gasit la 100de ron perechea... Dar acum nu pot ca nu am cum sa ajung la magazin si nici nu am timp sa ti-l trimit dupa ce vin de la munte... Adica 10septembrie cam asa mi-am golit inboxul:d

    sigpic

    Comment


    • Pacat de "Silver Bullet". Sa pui poze cand il iei de la service.
      sigpic
      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

      Comment


      • Gataaaaaaaaaaaaaa...Fetitza mea e acasa
        Ieri la ora 3 era gata azi la 11 am luat-o am avut probleme cu OMNIASIG care inca nu si-a dat acordul de plata
        dar cei de la service mi-au dat masina si talonul masina e super sunt super multumit de lucrare...
        doar 2mici scapari dar la cat de repede au lucrat fac plecaciuni
        1.Antena au lasat-o lipita de plafon si tot drumu imi batea ceva si nu stiam ce e bine ca nu mi-a zgariat plafonul...
        2.Bandou nu era bine clipsat dar cu un pumn sa rezolvat...
        in rest nota 11cu felicitari plus ca au tinut cont de ce i-am rugat sa nu schimbe oglinda sa nu monteze numaru etc etc...

        Acum sa ma laud cu masina si cu alarma maat7500(afisazi electroluminescent si senzor de perimetru cu doua zone ca optionale) si senzorii de parcare...

        PS. bara nu am vopsit-o complet ptr ca nu am vrut parte aia neagra se numeste bandou de protectie deci e de protectie si se vad mai greu zgarieturile...
        Attached Files
        Last edited by SoNyKeL; 29 August 2008, 15:38.

        sigpic

        Comment


        • Sa ai grija de ea

          Comment


          • Am zis eu ca fac treaba buna baietii . Multi km de acum incolo cu fetita fara probleme. Numai bine
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Oricum trebuie sa-i multumesc lu GXG ca a facut pe curierul si mi-a adus actele de la service si ma scutit de un drum si lu andy_x3m ca ma ajutat cu transportu cand a fost nevoie sa-mi rezolv anumite treburi...

              sigpic

              Comment


              • Drumuri bune, Micutule! Felicitari tuturor confratilor care te-au ajutat! Jos palaria!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Nici nu se vede ca a fost lovita. Cine nu stie nu isi va da seama. Sa ai grija de ea.
                  sigpic
                  Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                  Comment


                  • Cu bara veche ce ai facut,ca banuiesc ca ti-au schimbato?

                    Comment


                    • Bara veche e la apvu si si-o va monta hellman

                      sigpic

                      Comment


                      • Masinuta mea a facut 20de mii de km...
                        Attached Files

                        sigpic

                        Comment


                        • Felicitari! Fix la ora 17! Bea o sampanie si pentru noi!
                          off topic- Ai primit sigla, te ajuta ?
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • Da gusi mi-am facut sticker uitate
                            pana acum nici o problema serioasa decat mici scartaieli zgomote...
                            acum urmeaza sa-i iau si cauciucuri de iarna v-om vedea...

                            sigpic

                            Comment


                            • Misto sticker mai ai . N-ar fi rau sa mi-l fac si eu asa ca rosu ala cu albastrul meu se pupa ca nuca in perete . Dar deocamdata il las asa nu ma deranjeaza asa tare, cum am stat 2 ani de zile asa cu el nu o sa mor nici de acum inainte . Numai bine
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • @sonykel- Lui Streulea trebuie sa-i multumesti pentru "marca". Personal l-as vrea fara masinutele alea dreapta-stanga. Numai bine!
                                P.S.Cand ii iei "cizme" de iarna , da-ne un semn. Eu am luat Dunlop Winter Sport 3D, pe jante de tabla.
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google