PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci:NENOROCIREEEEEarata super masina...super superfelicitari maxime!!!
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • masina e f frumoasa sper sa te bucuri de ea si sa nu o mai tavalesti )

      Comment


      • bestial mihaita...nu ai ce sai reprosezi ..arata fff bine.sa il stapanesti sanatos.
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • o sugestie, fa stopurile rosu total, daca n-ai vopsit partea neagra din spate , sa ai un contrast rosu, negru, si cine stie, poate te razgandesti privind jantele, sa fie tot rosu si negru succesuri !
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Criminal a iesit, foaarte bine arata, nuanta asta de culoare imi place foarte mult! Hai cu arcurile si neaparat cu un set de jante pe 16 cu balon mai mic si va fi cel mai tare MCV, parerea mea. Intr-adevar, fara bandouri arata ciudat.

            Felicitari, sa ai grija de ea si sa vina primavara aia odata!
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • @FloNZN - multumiri maxime
              @user2000 - crede-ma ca nu am avut nici o intentie .. eu unul ma consider un sofer foarte bun .. dar atunci a fost un ceas rau .. mersi oricum de urare
              @florin_dnf - mersi mult .. ce sa zic .. discurile si etrierii ii am de la tine asa ca vreau sa iti dau un feedback bun .. cel mai serios vanzator de pe forumul asta
              @Tudor - stopurile deja sunt negre si ieri le-am lacuit sa straluceasca frumos , iar in privinta jantelor nu cred ca o sa ma razgandesc :P
              @aleXpeed - ma bucur ca iti pace si daca citeai un pic mai sus vedeai ca deja i-am montat arcuri H&R

              Comment


              • Ai luat masina din service???Asteptam poze!!!

                Comment


                • @megyes raul - gata .. am scos masina din service .. atasez si 2 poze cu ea cand am ajuns acasa
                  Attached Files

                  Comment


                  • superba masina si culoarea mihaitza ...felicitari chiar a meritat asteptarea :d...multa bafta!...stickerul LOGAN vad ca nu mai e...o sa-ti dau eu daca nu mai ai:P.
                    sigpicLogan-Club-Ploiesti

                    Comment


                    • Este cel mai frumos MCV pe care l-am vazut(poate mai sunt si altele,dar eu am vazut doar cateva)iar din cate am vazut eu il declar cel mai frumos MCV si este si rosu(iubesc culoarea).FELICITARI!!!

                      Comment


                      • semanific ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • ce sa mai ,uite aici un photoshop adevarat,zici ce e facuta pe calculator ,super tare Mihaitza:>....
                          TPN`u fuge nimeni nu`l ajunge

                          Comment


                          • superba! poti pune poze mai detaliate cu bara fatza? e interesant ce ai facut si din lateral cu arcurile h&r...merci !

                            ps: felicitari inca o data
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • pfffff....arata intr-un feeeeeelnu ma satur sa ma uit la ea...e alta masina in comparatie cu aia de la avatarul tau)asa ca schimba-l....
                              esti multumit de cum a fost vopsita?ai vopsit-o toata,sau numai exterior?pretul care a fost?
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • Este cel mai frumos mcv
                                http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google