PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @bidepa - mersi bogdane .. am facut azi curat prin lucrurile ce le aveam prin masina si am gasit cateva stickere , dar vreau d-ala cu ploiesti )
    @megyes raul - multumesc mult de tot
    @sli_waz - am inteles ce vrei sa spui
    @liktpn - aveam cateva poze facute in photoshop .. si ai dreptate .. zici ca nu e adevarata =
    @Tudor - o sa revin cat mai curand cu poze serioase .. tot ce am facut pana acum au fost facute cu telefonul ..
    @FloNZN - mersi .. si de aia eram mandru si imi pare rau ca s-a intamplat ce s-a intamplat .. in fine .. am schimbat si avatarul .. iar in legatura cu vopsitul multumit vreo 95% .. mai sunt mici retusuri de facut .. dar o sa ke rezolv luna viitoare cand o sa ma duc sa ii dau si un luciu .. iar ca bani.. devizul a fost undeva la 12000 ron platiti de CASCO , plus vreo 4000 ron de la mine ..
    @Mariusrs - multumesc .. te trec la prieteni

    Comment


    • pune si tu mai multe poze
      sa admiram frumusetea :P

      Comment


      • superb...dar un singur lucru ma zgarie pe retina...grila aceea ..e putin cam stramba

        Comment


        • foarte frumos arata intradevar bestial,sa te bucuri cat mai mult de ea fara evenimente,bafta in continuare.

          Comment


          • doamne ca bine arata e bestial....felicitari.pentru ce ai facut.
            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • @Mishu - ieri am avut probleme cu capul .. adica m-a durut rau de tot si nu am avut chef de pze .. dar o sa revin cat de curand
              @Loganu - ieri cand am luat masina din service am observat si eu .. dar se rezolva ..np
              @cosmin83 - multumesc mult de tot ..
              @florin_dnf - sarumana mult de tot

              Comment


              • Este primul MCV care imi place si mie

                Comment


                • bravo ai facut o treaba buna

                  Comment


                  • felicitari chiar arata extrem de bine,sa o stapanesti sanatos fara evenimente

                    Comment


                    • arata suuper bine live !
                      bravo Mihai a iesit de nota 10
                      Attached Files

                      Comment


                      • ai montate arcurile sport ? ca prea e inalta...

                        Si la anvelope trebuie un talon ceva mai mic

                        Comment


                        • are montate arcurile loganeee... si cauciucurile sunt de iarna cat de mic vrei talonu la alea ?

                          Comment


                          • loganu` scrie sa nu adoarma cred , nici nu se uita bine la poze si comenteaza , ce vede la altii , recomanda si el mai departe.

                            Ps. cu alte roti o sa arata frumos , cauta ceva lat , sa iasa in evidenta , o sa arata super.
                            felicitari din partea mea inca o data.

                            Comment


                            • Replica la PS-ul lui CataFOF: dar nu foarte lat ca difera puntea spate fata de berline si o sa iasa prea mult in afara... 8J maxim

                              A iesit super bine. Felicitari!
                              sigpic

                              Comment


                              • @spark88 - ma bucur .. sper sa fie mai multe in curand
                                @Gabi_K1mk - mersi mult .. astept sa vad ce iese si din a ta .. dar cred ca o sa iasa bine daca-ti pui ideile in practica
                                @sebyca1612 - multumesc mult .. sper sa nu mai am probleme d-astea niciodata ..
                                @Mishu - ce sa-ti mai zic .. multumesc din nou :P
                                @Loganu - .......
                                @CataFOF - deja sunt in cautari de jante mai late .. sper cat de curand sa gasesc ceva sa imi placa .. si sa nu aiba oricine :P .. si iti multumesc inca o data pt aprecieri
                                @iamagi - multumesc pt sfat .. deja il am in considerare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google