PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc .. eu sunt multumit de felul in care arata masina si sper ca dupa finisari sa placa tuturor .. sau aproape tuturor ..

    Comment


    • Cand o vedem gata???

      Comment


      • Saptamana viitoare .. sper sa fie si vreme frumoasa sa trag niste poze ..

        Comment


        • Ce lucrare de amploare,nu gluma.
          Singuru lucru care nu`mi place e bara fata, arata ciudat cu golu ala intre alea. In rest e nebunie.

          Comment


          • O sa vezi Mishule ca o sa fie totul perfect dupa ce o termin cu vopsitul .. rabdare si tutun .. cine fumeaza ..
            Oricum .. pasiunea imi spune ca nu o sa ma opresc aici .. o sa mai urmeze ..
            Last edited by MihaitzaMCV; 15 March 2012, 17:36.

            Comment


            • N-o sa te opresti niciodata
              Multi au zis ca se lasa si tot au bagat in masini

              Comment


              • Mi-am facut planul ptr viitor in legatura cu MCV`ul .. nu o sa-l vand niciodata .. si in plus o sa-l las copiilor mei .. sa ajunga o masina Old School ..

                Comment


                • bine gandit cu ideea asta cu OLD SCHOOL
                  Logan Forum consiliaza nu si repara!
                  [/SIGPIC]

                  Comment


                  • Aiiiiiii sa ma chis in freza ce chisto o sa arate! Bravo man! Loganuri din ce in ce mai frumoase! Tot respectul

                    p.s. Sa-mi scuzati vocabularul, o mai iau pe aratura uneori )
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • @Andr33y4Kry - da .. pate cativa ani sa ma apropii cu interiorul .. cu muzica .. o sa pun si un motor mai mare pe ea .. si atunci chiar o sa fie un "Old School" veritabil
                      @Christnacht - cat timp zici de bine nu ma intereseaza in ce limba sau dialect zici

                      Comment


                      • Daca ii pui alt motor poti sa spui ca deja nu mai e logan.

                        Comment


                        • un gigantic LIKE!!!..bravo..o sa iasa ceva frumos cu siguranta..
                          mare rugaminte..cand este gata..poate faci un pustiu de bine si ne spui si noua la cat a ajuns toata lucrarea..intregile modificari plus vopsit cu toot
                          multam fain!!..numai bine
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • @maestrupiersic - tot Logan o sa fie .. indiferent cat o sa investesc in ea
                            @nairod - multumesc frumos .. dupa ce o sa termin cu totul ne auzim pe privat .. si iti zic ce vrei ..

                            Comment


                            • masina din pozele de mai sus puse de tine mihaitza nici macar nu se compara cu masina de acum,parca zici ca e alta
                              Logan Forum consiliaza nu si repara!
                              [/SIGPIC]

                              Comment


                              • Inca in constructie .. mi s-a spus ca miercuri va fi gata ..
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google