PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o vopsesti iara cap coada?
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • hai bai frate ca nu mai am eu rabdare )
      nu o sa o vedem nici duminica ?

      cred ca trag o fuga pana la vopsitor sa fac ceva foto spion .... )
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • @FANE_CLK - da .. o sa o vopsesc iar toata .. de data asta sper sa fie fara cusur ..
        @Razvan_05 - nici eu nu mai am rabdare .. dar mi-a zis si Larry ca a muncit la masina mea , cat muncea la doua masini .. dar si el isi doreste sa iasa perfect .. asa ca mai trebuie sa am un pic de rabdare ..
        Last edited by MihaitzaMCV; 23 March 2012, 16:39.

        Comment


        • :O ai facut portierele gen golf ? umflate jos ? arata misto tare asa !! ( sper sa nu ma insel ) foarte frumoasa !
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • O sa arate super Mihaitza si oricum eu cred ca tu oricum nu ne spui tot si lasi surpriza sa fie si mai mare la final... eu unul nu mai am rabdare sa vad finalul.....
            sigpic

            Comment


            • 1. Nu i-ar sta rau alb asa ).
              2. Daca ai facut doar usile asa cum zice tudor e clar ca o sa arate ca dracu... sper ca ai continuat linia frumos si la aripi.
              3. Pana acum pot sa spun ca-mi place ce vad ! Abia astept sa o vad terminata.

              Comment


              • @Tudor - nu .. nu sunt umflate jos .. am ales linii fine si drepte la masina`
                @Ciprian - mai e un pic tati .. sper sa iasa bine si sa placa la cat mai multi
                @maestrupiersic - eu prefer rosu .. ma reprezinta culoarea aia ca sunt mai pasional din fire .. oricum sper sa-ti placa si tie pana la final , ca vazusem ca ai alte gusturi ..

                Comment


                • La bara fata ai reusit sa ii mai modifici partea de jos ?
                  Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                  Comment


                  • Nu .. am lasat-o asa .. daca nu o sa-mi placa dupa ce o vopsesc o sa o modific din nou ..

                    Comment


                    • DECI.....era sa ma orbesti

                      Comment


                      • sa inteleg ca masina era in drum spre casa ?
                        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                        Comment


                        • Daca avem "zenoane" Sorine
                          Acum sa trecem la lucruri mai serioase .. azi e una din cele mai frumoase zile din viata mea .. masina e gata .. din punctul meu de vedere ce s-a facut la masina de data asta e foarte aproape de perfectiune .. si acum ma refer la lucrarea facuta la Ghetto Tuning si la cei de la Lars Auto Brebu !
                          Vreau sa le multumesc ptr ajutor lui Cosmin (TheJock3r) .. nu stiu ce m-as fi facut fara el .. lui Mihai de la Ghetto si patronului de la Lars Auto , domnului Larry !
                          Astea fiind zise o sa atasez primele poze facute cu telefonul .. cat de curand o sa fac si poze mai serioase ..
                          Attached Files
                          Last edited by MihaitzaMCV; 28 March 2012, 20:41.

                          Comment


                          • no comment !!!!!!
                            pe mine m-ai dat gata. imi place !!!!!
                            dupa ce o sa fie slowwwww..... o sa bagi moartea in lume
                            Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                            Comment


                            • superba Mihaitza sa o stapanesti sanatos si sa ai mare mare grija de ea

                              MEGA DUBLU SUPER LIKE!!!!!
                              Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                              Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                              sigpic

                              Comment


                              • Face super treaba Lary. Si eu mi-am reparat Clio al sotiei mele la el. E super baiat. Cat despre masina, arata f. bine. Dar eu prefer un MCV fara tuning. Sa o stapanesti sanatos, multi km de aici incolo.
                                Last edited by adicata2003; 28 March 2012, 18:31.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google