PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    hmz...marfa pozele..treci si pe la mine... si editeaza cateva.
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #32
      Frumoasa masina , sa o stapanesti sanatos!
      sigpic

      Comment


      • #33
        @ReyPTM .. Mersi frumos .. si tu la fel
        @MishuRS .. Dragute pozele , dar eu imi doresc bare de inox pt praguri .. si in nici un caz sa micsorez garda de la sol .. imi place si ma avantajeaza asa cum e

        Comment


        • #34
          Nu vreau sa fiu rau...Da dute si schimba si tu numaru ala....Adica...daca chiar iti place...In rest masina e ok..Bafta in continuare

          Comment


          • #35
            Ai dreptate .. chestia e ca aproape in fiecare luna dau 30 ron sa imi iau alt set pt ca sunt panarame .. daca stie cineva de unde pot sa imi cumpar suporti de inox astept sugestii ..

            Comment


            • #36
              o fuga la pitesti sau pe net la baieti
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • #37
                Nu ma refer la suportul de numar, gusturile nu se discuta..Ma refer la numaru propriu zis...Nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic...

                Comment


                • #38
                  daca tu vezi SWG drept SUG...e grav, ala-i s dublu v g...daca e altceva, ce e?
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • #39
                    Inseamna ca ai o imaginatie bolnava daca vezi SUG in loc de SWG .. SWG vine de la SportWagon .. la asta nu puteai sa te gandesti ?

                    Comment


                    • #40
                      Saptamana viitoare imi vin noile fete de usi de ph2 !!! ) very happy .. revin cu poze

                      Comment


                      • #41
                        o abia astept sa le vad cat au fost
                        vopsitorie preturi bune

                        Comment


                        • #42
                          550 ron + transport .. de la un baiat de pe okazii .. sper ca miercuri joi sa le am ..

                          Comment


                          • #43
                            Fete de ph2 MCV,cele de berlina nu se potrivesc....
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              iara dupa okazii sa nu fie de berlina ca pe spate nu merg ca sunt mai mari usile
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • #45
                                Sa nu te super pe mine sau ceva dar cromul ala de la chedere si clante arata foarte rau strica toata linia masini care arata foarte foarte bine negru cu rosu si in plus cromul e pentru negrii, masini bling bling si de lux. Fa daca nu crezi un virtual tuning cu piesele respective vopsite negru si ai sa vezi ca arata mult mai bine. Ai unul dintre cele mai frumoase mcv-uri pe care le-am vazut, bafta in continuare si nu te prostii cu croame, ambtibilduri cu tuning si nu mai stiu eu ce pentru ca e frumoasa asa clean!
                                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google