PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai rezolvat problema la baiatul ala in Targoviste?
    sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

    Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

    Comment


    • Maine o sa duc bara fata la reparat si vopsit . In plus .. cum suna 215/35 zr18 ?
      Duminica o sa pun si suspensia pe masina , iar luni sper sa fie cel mai low MCV ;)
      Attached Files

      Comment


      • Ce suspensie vei pune?
        Sa ai bafta.
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • pe aer ! muhahahahah
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Super, felicitari daca e asa.

            Abia astept sa o vad.
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • ehhh..mai glumeste si omu'
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • As vrea eu fasaiala .. dar tot mai sper ..

                Comment


                • 215/35/18 mi se pare ca avea radu_lyn daca nu ma insel, zici ca mergea pe jante direct )
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • Te-am vazut vineri dupa-amiaza aproape de Carrefour Ploiesti...cred ca m-ai salutat...Am fost cu loganul albastru si cu bicicleta pe portbagaj...
                    Ai o masina foarte aranjata!
                    Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                    Comment


                    • salut...te.am vazut prin tgv de vro 2 ori si prin alte localitati de vro 4 ori ...ti.am facut semn sa opresti dar probabil nu ma sti ..mai vi prin dambovita????

                      Comment


                      • @Manolo KSJ - te-am salutat , dar am crezut ca nu m-ai vazut mersi frumos
                        @danutzu_10 - eu cam toata saptamana sunt in targoviste , cand vrei imi dai un telefon si ne vedem la un cola si o samanta

                        In ultimele saptamani am refacut bara fata , mi-am montat cauciucuri 215/35 ZR18 si pe spate , mi-am facut inele de centrare la jante , am schimbat boxele pe fata cu unele pe 16,5 (multumiri lui Sharky ptr inelele adaptoare) , am colantat consola centrala si airbag-ul pasager cu folie din imitatie de carbon , mi-am montat folie cu 5% vizibilitate si pe geamurile fata (multumiri lui Danni0) si cel mai important lucru masina are un numar nou de inmatriculare .. din pacate cablul de date de la telefon nu-l am la mine , dar o sa revin cu poze
                        Very happy !
                        Last edited by MihaitzaMCV; 21 September 2012, 17:34.

                        Comment


                        • 215 53 18 ? 35 poate Hai cu poooozele!
                          MY CLA

                          Comment


                          • pai asta si vrem mihaitza, poze nene poze !!!!!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Originally posted by PrEsTiGe View Post
                              215 53 18 ? 35 poate Hai cu poooozele!
                              Scuze .. greseala mea .. nu am fost atent 215/35 ZR 18

                              Comment


                              • Salut te-am vazut de multe ori prin tgv. Masinuta este dementiala. Ultima data te-am vazut cand umflai rotile. Si te-am mai vazut langa banca in m3 la CEC bank asteptai pe cineva .
                                Last edited by MihaitzaMCV; 23 September 2012, 10:47.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google