My Ride Mrv-ul acum Mcv 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoasa masina...sa o conduci sanatos....!!!

    Comment


    • Ce zici ? Se ridica la asteptarile tale ?
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • in poza 2 pusa de matu se vede o deformare a jantei, de ce nu le.ai roluit inainte de a le pune gumele pe ele?
        sigpic

        Comment


        • Jeantele au fost vopsite cu cauciucuri pe ele, Arata super Matei multumesc
          sigpic #

          Comment


          • Originally posted by TM80MAT View Post
            Ce zici ? Se ridica la asteptarile tale ?
            Mai bine faci capacele tot cum sunt jantele,negre nu da prea bine,dar daca tie iti place cum vin,fa-le negre.
            sigpic
            https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
            http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

            Comment


            • Off:
              Originally posted by nicu_rcn View Post
              in poza 2 pusa de matu se vede o deformare a jantei, de ce nu le.ai roluit inainte de a le pune gumele pe ele?
              Daca le roluia nu mai avea bani de spray...si astfel nu mai atragea atentia asupra lui...ca asta-i place in mediul virtual...daca in mediul real nu prea are prieteni

              On:...geniala combinatia jantelor...culoarea masinii exterior si negru interior...vreau si eu...dar am capace originale...oare sa le arunc si sa imi fac si eu asa?

              sigpic

              Comment


              • adimrv,mie ,sincer sa fiu nu-mi plac...Dar gusturile difera si nu poti impaca pe toata lumea.Spor in toate si sa auzim numai de bine.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Originally posted by dan.moraru View Post
                  Mai bine faci capacele tot cum sunt jantele,negre nu da prea bine,dar daca tie iti place cum vin,fa-le negre.
                  Sa stii ca nu e rea ideea, mersi
                  Originally posted by D-FENS View Post
                  adimrv,mie ,sincer sa fiu nu-mi plac...Dar gusturile difera si nu poti impaca pe toata lumea.Spor in toate si sa auzim numai de bine.
                  Adevarul ca sunt niste jeante de tabla totusi, cred ca @dan.moraru are dreptate
                  sigpic #

                  Comment


                  • MRV -ul nu are prieteni in lumea reala ? Zic sa te mai gandesti !
                    sigpic

                    Comment


                    • Eeee!!! unii vb in necunostinta de cauza, dar ce sa faci asa se intampla, si eu pot sa spun de oricine ca e "gaozar" dar cel mai imp e sa ma creada cineva !!!

                      Comment


                      • Printre altele am schimba Bieletele antiruliu si Capat de bara dreapta, toate originale cost 1 bieleta 65x2=130 lei si capat bara 140 lei si manopera 30 lei, sa vad cat tin.
                        Am facut si unghiul de fuga, pun attach cu valorile ok.
                        Attached Files
                        sigpic #

                        Comment


                        • Dc nu le-ai schimbat pe amandoua???
                          http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                          Comment


                          • Doar dreapta era rupt burduful, nu era uzura. Am capatul de bara cel vechi si schimb burduful cand am ocazia.
                            sigpic #

                            Comment


                            • pai se va uza si celalalt in timp scurt si vei fi nevoit sa faci iarasi unghiul . . .
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • Eu fac constatare la mecanic cel putin la 1.5 luni, nu trebuie sa bata ceva ca atunci e grav. Cand se uzeaza putin se schimba in cel mai scurt timp, vom vedea cu stanga ca e schimbata de maxim un an.
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google