Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ar merge un 205/55 r15 sau chiar 215/50. fiind oricum "de carat" nu poti pune cauciuc prea scund. poti incerca un tire calculator sa vezi ce merge la cei muulti J ai jantei.

    Comment


    • sau mai simplu, pune-i vreo 5 saci de porumb mereu in spate si gata
      sigpic

      Comment


      • Cu niste arcuri sport ar da super belea, ar acoperi tot golul ala dintre roata si aripa. Spor la modificari ca va iesi ceva frumos. Succes
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • Eu nu i-as pune arcuri sport..uite ce urat ar arata .(glumesc)

          Hai ca masina are potential

          Ce urat ar arata lasata cu BorbetA:
          Attached Files
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • nici chiar atat de mult..macar niste eibach sa ramana rotile in afara
            sigpic

            Comment


            • Superbe jantele! Sunt de mare efect!
              Daca vreodata te plictisesti de ele...(si cred ca nu), cauta-ma.
              Zambeste! Maine poate fi mai rau...

              Comment


              • brabusu a facut un fel de low rider american

                Comment


                • eu zic , ca asa e destul ....bafta
                  Attached Files
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • sau asa
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Frumoase jantele dar cum au zis si colegii mai sus trebuie sa o lasi mai jos si sa "umfli" aripile altfel o sa ai surpriza sa te trezesti cu vopseaua sarita de pe marginea aripilor(treaba asta am patit-o eu) din cauza pietricelelor care vor sari de pe cauciuc.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • hopa... stai usor ca incep si pick-up-urile sa se vada bine...

                        la gume incearca ceva mai lat... 215...225... eu am 205 pe 8j si stau un pic cam strech...

                        pana acum e frumos ce am vazut...

                        bani sa fie... in rest spor la munca !...
                        "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                        Comment


                        • SI ca tot zicea cineva de low Ride, as acoperi cu o prelata neagra spatiul din spate (si doar cand e nevoie sa dai prelata la o parte). Nu stiu daca m-am exprimat bine :-s
                          sigpic

                          Comment


                          • foarte frumoase sa le stapanesti sanatos!eu zic ca arata frumos cum ti a facut o Tudor.nici lasata rau ca in pagina anterioara dar nici stock e pacat de jantebafta cu masinuta
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • Originally posted by Alex_MIU View Post
                              Frumoase jantele dar cum au zis si colegii mai sus trebuie sa o lasi mai jos si sa "umfli" aripile altfel o sa ai surpriza sa te trezesti cu vopseaua sarita de pe marginea aripilor(treaba asta am patit-o eu) din cauza pietricelelor care vor sari de pe cauciuc.
                              Originally posted by icstrem_no1 View Post
                              foarte frumoase sa le stapanesti sanatos!eu zic ca arata frumos cum ti a facut o Tudor.nici lasata rau ca in pagina anterioara dar nici stock e pacat de jantebafta cu masinuta
                              cu protectii aripi , vopsite eventual in culoarea masinii si , ai scapat de grija vopselei.

                              Comment


                              • Astazi am tot gandit la astfel de variante,dar totusi mi se pare ca cele de 9j pe spate sunt prea mari.ma gandesc foarte serios sa renunt la ele si sa pun 7.5j pe toata masina.exista diferente mari intre pick-up si berlina.ma refer la aripa si la puntea spate.poze cu 7.5j pe spate.Mie mi se pare ca va arata foarte rau cu aripile umflate atat de mult.
                                Attached Files
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google