Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da,e mai bine acuma!!
    ce zici,nu ar da mai bine pe KUU meu?????:d
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • salta-i jantele pipan
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • ar fii pacat sa renunti la ele ! ...pune mai multe poze, din mai multe unghiuri cu borbet-urile
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • leo,vezi ca stie kyd pe cineva care vrea 9J si iti da 7,5j poate faci schimb cu el,cred ca e mai bine cu 7,5 si pe spate,asa ma gandisem si eu sa fac dar acum ca am umflat putin aripile m-am razgandit
          sigpic
          Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

          Comment


          • pipan:ba da Alex cum sa nu.
            cosminel:cred ca este cea mai buna varianta.mersi.
            dany_DNY:stiu si mie imi pare rau,dar nu am ce face.pozele astea cred ca sunt destul de relevante.
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • Originally posted by leo_negrescu View Post
              Astazi am tot gandit la astfel de variante,dar totusi mi se pare ca cele de 9j pe spate sunt prea mari.ma gandesc foarte serios sa renunt la ele si sa pun 7.5j pe toata masina.exista diferente mari intre pick-up si berlina.ma refer la aripa si la puntea spate.poze cu 7.5j pe spate.Mie mi se pare ca va arata foarte rau cu aripile umflate atat de mult.
              Daca pui 7J, poti sa-i pui si suspensie sport si sa mai si cari cu ea. Diferenta de tinuta de drum este remarcabila, fara sa pierzi prea mult la confort....vezi pickup-ul meu la My Ride...

              Comment


              • detail:multumesc pt inf.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • leo:skype????
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • off topic:pipan:scuze m-a luat valul.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • sa apara noutatile.......
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • Hai mai frate...ce ai mai facut?
                        Suntem nerabdatori...
                        Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                        Comment


                        • Farurile au primit lupele mult asteptate.Urmeaza finisarea.
                          Attached Files
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • da-mi si mie un pm de unde ai luat lupele si cat au costat te rog frumos!

                            au iesit ok farurile ...
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • Frumos.Cu interiorul farurilor cum ramane?Il faci partial negru cum ti-am zis eu sau ramane asa.Oricum o sa vina super.
                              sigpic
                              https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                              http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                              Comment


                              • da,frumoase!!cand le aprinzi?
                                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google