Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • b-53-sdp:mersi,se vede clar o diferenta,impresii mai mari saptamana viitoare dupa reglaj si iesire pe timp de noapte.
    mr_danutz:mersi,bafta sitia in continuare.
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Felicitari pentru masina cred ca esti singurul posesor de logan pick-up care sa bagat ca sa modifice la el.Bafta

      Comment


      • cmd:nu sunt singurul si ma bucura chestia asta.mersi.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • frumose lupele sa le stapanesti sanatos si bafta in continuare
          sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

          Comment


          • mersi victore.
            poze cu fagurelesi cu senzorul pentru nivelul lichidului de parbriz.
            si oglinzile vopsite.
            Attached Files
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • domnu de unde ai facut rost de fagure din ala ca vreau si eu? sau e luat tot din grila de mcv?
              sigpic

              Comment


              • Geo:este cumparat de la un magazin de tuning,nu este grila de jos,exista o diferenta intre ele si cre ca pe viitor o sa o schimb si pe aceea.mai multe detalii nu iti pot da.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • ms...daca e magazin de tuning e clar ca nu se gaseste pe la noi pe aici )
                  sigpic

                  Comment


                  • Frumos...toata ziua mesteresti

                    Comment


                    • superb!exact asa am avut si eu bara cu plasa daia inainte s o bubui))asta vreau sa fac si eu la primavara iarfrumoase oglinzile,bafta cu ''carausa'' ta
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • cat te-a costat senzorul ? si cum se monteaza? asteptam poze.,,,bafta,,,
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • sta bine cu moment?

                          Comment


                          • Tudor:vezi la How to,senzor lichid spalare parbriz.
                            Iulian:da sta bine.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • grila si senzorul.
                              Attached Files
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • grila asa o lasi ? se vede siliconul ala sau ce ai folosit si de ce ai renuntat la linii continue ?
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google