Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ar fii bine sa il aibe pe ala de sub ceata!vasu ala
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • la unele folii am vazut ca vazut ala e volan , cred ca si la cea veche a mea, nu mai stiu sigur
      sigpic

      Comment


      • ingenioasa ideebv!grila nu e 100% perfect dar cu un creion de retus se face...
        AdY_JmL_2015

        Comment


        • Sa va zic ce am patit eu la montarea grilei, am pus o plasa de fier rigida, am luat un tub de moment fix, petru ca auzisem ca atat imi trebuie, si pe urma dai fuga fara bara si mai ia 2 tuburi

          *da.i fuga...
          Scuze de greseala
          Last edited by nicu_rcn; 5 February 2011, 02:45. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • ce s-a facut astazi:
            Attached Files
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • imi place plasa aleasa!! f f bine! Arata f bine Pick-up ul!!! daca-l mai cobori putin cred ca va arata...CRIMA!
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Frumos domnu, ai PM.
                sigpicMy ride

                Comment


                • tot nu te-ai razgandit in privinta arcurilor, domnu ? ar arata prea frumos. si asa pana acu arata super!bravo
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • Thejock3r:multumesc frumos,si a ta va iesi superrrrrrrrrrrrr.
                    Tudor:nu m-am razgandit in privinta arcurilor,stiu ca ar arata foarte bine.dar daca pun mai mult pe ea ce fac?
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • daca vei avea greutate se va lasa atat de mult cat se lasa si acum cu greutate...
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • se lasa destul,cat sa nu mai pot folosi noile jante.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • Originally posted by Thejock3r View Post
                          daca vei avea greutate se va lasa atat de mult cat se lasa si acum cu greutate...
                          Tin sa te contrazic, cu arcuri Eibach (de MCV) nu mai ai aceeasi sarcina utila ca si cu cele stoc, arcurile de MCV sunt calculate la sarcina mai mica...
                          In schimb are oarece confort...
                          @leo: repet, cu jante de 7J ET 38, poti pune cu suspensie sport cca 500 de kg repartizate OK (adica nu pe spate)...
                          Last edited by detail; 6 February 2011, 02:06.

                          Comment


                          • Greseala mea!SCz ptr inducerea in eroare !!
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • frumos arata!!!sa vedem ce mai urmeaza,ca bag de seama ca nu vrei sa te opresti)
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • Parca arata mai bine cu plasa, si lupele alea merita fiecare banut! Nu te-ai gandit sa vopsesti si interiorul farului cand le-ai montat?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google