Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cat ai dat pe cotiera de laguna 2?

    Comment


    • din pozele astea lipseste papucu
      sa speram ca o sa ne distram si noi cu baieti la ranca,cand trec ei prin craiova mergem cu ei!
      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

      Comment


      • Sigur va fi si papucul.plecarea va fi din CRAIOVA.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • De data asta rog cu insistenta moderatorii sa inchida si acest post.multumesc tuturor pentru aprecieri si pentru intelegere.vineri ,sambata voi fi la ranca.nu voi dezamagii.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • noroc ca am parte numai de baieti.noua achizitiune.desi unora nu le place.ignore.mie imi place la nebunie.
            Attached Files
            Last edited by leo_negrescu; 27 July 2011, 22:44.
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • de ce sa nu placa? a iesit super.. La cine l-ai facut?
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • a iesit misto, puteai sa il faci cu rosu, chiar daca se asemana cu al lui Cosmin ( kys ) dar se potrivea cu culoarea ta sa-l invarti sanatos
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • daca era roz poate nu imi placea nici mie... dar la cum arata asta nu inteleg cui sa nui ii placa... si daca nu ii place la careva, ce anume nu ii place culoarea sau cum e lucrat... din poze arata bine...

                  sa ti-se uzeze greu.
                  "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                  Comment


                  • am tinut cont de ce azis Cosmin.a fost facut de cel ce i la facut lui Cosmin.S-a vazut astazi in realitate si mi s-a zis ca mai bine luam unul de prestige.

                    urmeaza si altele.
                    Last edited by leo_negrescu; 28 July 2011, 00:34. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • Din poze pare foarte reusit.Conteaza sa iti placa tie, nu ce zic altii, pentru ca tu il folosesti
                      sigpic
                      Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                      Comment


                      • eu sunt ala care a zis ca nu ii place,daca te-ai suparat leo imi cer scz(imi poti da si ignore,nu e problema),dar nu imi place cum este acolo in spate,pt ca volanu fara piele nu este taiat in spate,si pielea sta dreapta!!!asta e motivu pt care am zis ca nu imi place!!!
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • poze cu volanul refacut.sper sa FIE PE PLACUL VOSTRU.
                          Attached Files
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • ce bine a iesit finisarea, l-ai "atacat" asa cum ai promis.....pe flancurile spate
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • Asa da..arata mult mai bine.

                              Sa fie primit Senior Leo
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • Ararata foarte bine volanul sa il invarti cu placere.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google