Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte frumoasa...as dori sa o vad in realitate!
    Zambeste! Maine poate fi mai rau...

    Comment


    • multumesc tuturor.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • Azi am vazut-o live,pot spune ca este o masina extrem de ingrijita. Am ramas foarte incantat de interior
        Spor la munca in continuare
        sigpic
        Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

        Comment


        • Imi place coupe`u tau ....iar interioru este foarte tare e cel mai important sa te simti tu bine in interior

          Comment


          • Am vezut si eu la intalnire interioru si pot spune ca e foarte frumos.

            Comment


            • sal,"avaria" ulterioara foloseste la ceva sau a ramas doar de design?
              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

              Comment


              • felicitari sincere,pentru ce ai facut,dar mai ales pentru faptul ca ai fost cit se poate de original in modul in care ai combinat toate elementele.keep up the good work

                Comment


                • Originally posted by cipo View Post
                  felicitari sincere,pentru ce ai facut,dar mai ales pentru faptul ca ai fost cit se poate de original in modul in care ai combinat toate elementele.keep up the good work
                  am ramas fara cuvinte!!!poti concura lejer pt cel mai tare interior!!bvo.....jos palaria
                  Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                  Comment


                  • Multumesc,Multumesc,Multumesc,Multumesc,dar mai este de lucrat pana sa ajung la ce imi doresc eu.
                    Alex cei cu tine ,ma mir ca ai mai ajuns si pe aici.inchidem toti posturile??????
                    Am acelasi nr de telefon.
                    Avaria si inchiderea raman momentan asa,de decor,gandim in timp ce facem cu ele.
                    Last edited by leo_negrescu; 5 September 2011, 20:07.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • am inchis postu ca nu ii mai fac nimic deocamdata!!
                      am incercat sa dau de tine de cateva ori,erai plecat,nu rasp..........si am zis ca poate esti suparat!!!nu imi place sa stresez lumea!!!:P

                      felicitari pt interior........si aici te felict pe tine ca este facut de mainile tale,nu de altii!!
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • pipan:AIUREA EXPLICATIE.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • asta e...........alta nu am!!!
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • ...apa cainelui merge la explicatie, pt. abele parti....
                            Mai este mult pana departe ...sigpic

                            Comment


                            • scuze de off top:depinde cine a baut-o.
                              EU BEAU BERE SI TZUICA.
                              IMI CER MII DE SCUZE,DACA AM DERANJAT PE CINEVA CANDVA.MILIARDE DE SCUZE.
                              SEMNATURA DE JOS.
                              Last edited by leo_negrescu; 5 September 2011, 22:04.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • pai la bere si tzuica (de pruna) ma bag si eu
                                tare aia cu "za oan" ... imi place
                                Mai este mult pana departe ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google