Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoasa masina....FELICITARI pt munca depusa.......Poate o sa am ocazia s-o vad si LIVE Oricum RESPECT....
    sigpic

    Comment


    • chris:daca tot esti din Bailesti ne putem vedea des,eu vin la Giubega si Afumati.da-mi un pm cu nr de tel.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • Superba, tine-o tot asa.Sper sa ne vedem la regionala

        Comment


        • mersi barbu,sa speram ca ne lasa vremea sa ajungem si pe acolo.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • ce frumos este alb-rosu!!imi place la nebunie!!foarte frumoasa masina si aici nu se vede cum se vede live!sper sa o admirati la regionala!
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • s-a trezit dinamovistul.
              Attached Files
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • ce pot spune am 2 ore de cand am luat acest thread de la prima pagina si jur ca am ramas minunat de ceea ce ai putut face din pick up cum ziceau cei de la pro tv ? JOS PALARIA .Nu am avut rabdare sa citesc decat pe sarite si am vazut ca la un moment dat ai spus ca nu gasesti subwoofer pt masina ta as avea o optiune pt tine poti folosi ceva under seat http://www.be-loud.ro/produse/Subwoo...US_Under_Seat/ sau daca nu te incanta ideea prea tare alege niste boxe ovale mai puternice pe care sa le alimentezi prin statie desii sincer efectul nu ar fi acelasi ca la sub totusi cauta ceva under seat puternic si va fi ok .

                Comment


                • sau poti incerca ceva plat un Sal WRX 12SE cred ca ar avea loc acum nu stiu ce distanta ai tu in spate si etc pur si simplu imi dau cu parerea
                  Attached Files

                  Comment


                  • mersi pt info,dar momentan am renuntat la aceasta idee.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • mda....imi place ce arata colegu nostru,dar daca se strica picapul la volum maxim???
                      leo ce zici maine o bagam la neica,sa ne ocupam de ea?
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • esti dornic de munca? discutam maine.oricum jos palaria pt Sefu'.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • Salut...foarte frumoas pick-up'ul nu am cuvinte...sa ai grija de ea..bafta in continuare.

                          Comment


                          • mersi,mersi.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • ceva lucrari facute astazi.s-a demontat bordul vechi si se va monta cel nou,negru si izolat,dupa ce aranjez instalatia electrica,izolatia panoului si a podelei.s-a mai rezolvat si comanda de climatizare.led-uri albe.
                              revin si maine cu poze.
                              Attached Files
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • lucrari importante ce sa mai ...
                                Mai este mult pana departe ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google