Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • impresionant interiorul
    cred ca trebuie sa schimbi aparatul foto )
    dar capacul de la sigurante de ce este alta culoare?
    sigpic
    Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

    Comment


    • mersi Cosmin,sper ca am maine timp sa ii fac niste poze cu nikonul.
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • nu ma refeream strict la pozele de mai sus, care cred ca sunt facute cu telefonul, ma refeream la "realitatea pura", la mirosul de piele care se simte in masina, la finisajele in piele (cotiera, scaune, volan) la lipsa greierilor.....daca o sa il vedeti la brasov o sa vedeti ca nu vorbesc prostii!
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • Jos palaria . De departe cel mai tare pick-up,felicitari, tine-o tot asa!

          Comment


          • Foarte reusit! Felicitari!
            Zambeste! Maine poate fi mai rau...

            Comment


            • multam tuturor,dar mai este ceva care totusi nu imi convine.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • felicitari leo pt interior si pt alegerea facuta cu greierasii...liniste deplina in masina.....ce sa mai,respect pt alegerile facute!!!am de unde fura acuma ideei;))
                Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                Comment


                • Am vazut "decapotabila" live,imi place cum arata,masina caracterizeaza soferul si invers.
                  Mi-a facut placere sa ma distrez cu fratii de la Craiova,Leo si Pipan.
                  Attached Files
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • matheo:nu scapi de fratii de la Craiova.multam de aprecieri,dar nici ale voastre nu imi este rusine.
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • Deci am ramas masca domnu Leo. Bestial interioru , sigur nu`i logan
                      Mi-a facut placere de cunostiinta Felicitari si bafta multa in continuare.

                      Comment


                      • iti multumesc mult,iar aceiasi bafta sa o ai si tu.incantat si eu.
                        Last edited by leo_negrescu; 19 March 2012, 00:50.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • IN SFARSIT AM VAZUT SI EU ACEST LOGAN ADUS LA O MINUNATIE O BIJUTERIE DE FAPT...sunt fanul nr 1 a acestei masini...si la fel si despre tine Leo esti un om minunat..si iti multumesc ca am avut ocazia sa stam de vorba...impreuna cu tine si pipan...2 oameni minunati...si cu un suflet mare....toata stima ptr. voi si sotiile voastre...sper sa ne vedem cat mai des posibil in aceasta formula..si sa fiti sanatosi ca sa conduceti o minunatie de masina....
                          Last edited by MihaitzaMCV; 19 March 2012, 21:11.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • multam fain Sebi.parerea mea despre tine,o stii.in rest ce sa zic,tine-o tot asa.
                            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                            Comment


                            • Masina arata impecabil,vazuta aseara live.
                              Incantat de cunostinta,o persoana extraordinara,mult succes in continuare.

                              Comment


                              • mersi Radu,pacat ca nu am avut mai mult timp la dispozitie.
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google