Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci.....nu mai am cuvinte.....imi place la nebunie...sper sa achizitionez si eu....macar unu!!
    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

    Comment


    • Foaaaarte frumos Leo. Sa le folosesti cu placere!

      Comment


      • eeehee, bravos domnu, alta viata acum vezi sa nu stai cu ochii numai pe ele...
        imi place cum a iesit , abia astept sa revin de la valcea sa vada si ochiul meu live....
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • Foarte frumos!Bravo domnule Leo!

          Comment


          • nimic nou sub soare?!
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • azi am reusit in sfarsit sa termin lucrarea cu ceasurile de temperatura si presiune pe ulei.De asemenea si in sfarsit o serigrafie de prestige.
              Attached Files
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • In sfarsit,ca erau singure si nebagate in seama

                Am mers si eu cu WRC-pick-up-ul si e nebunie,e "legata" bine la capitolul sonorizare si insonorizare.

                Toate respectele mele pentru Leo si pentru ŞEFA
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • Originally posted by leo_negrescu View Post
                  azi am reusit in sfarsit sa termin lucrarea cu ceasurile de temperatura si presiune pe ulei.De asemenea si in sfarsit o serigrafie de prestige.
                  frumos pica, pune si o poza cu ele noaptea, si cred ca te referi la inele/vitrina ca serigrafia am vazut.o si in poze mai vechi cu inele/vitrina de laureat
                  sigpic

                  Comment


                  • Cred ca pe talonul tau scrie ca aceasta masina este autoutilitara. Chiar nu inteleg ce crezi tu ca e!

                    Comment


                    • Da,chiar asa si la autoutilitarele mai mari au ceasuri de temperaturi/presiuni/voltaj,etc.
                      Ma uimesc ce va trece prin cap (poza).Leo stie ce masina conduce stai linistit!
                      Attached Files
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • adicata:stiam ca este pick-up.si nu am ''dac'' la ea,sa imi dau seama ca am "DACIA''.Loganistii astia de 5 stele.incearca si tu un VT.am avut si eu un prieten cu MCV rosu si...............tot 1,5 dci
                        Last edited by leo_negrescu; 2 July 2012, 00:14.
                        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                        Comment


                        • Welcome back Leo.
                          sigpic
                          https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                          http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                          Comment


                          • Meriti toata aprecierea ptr ceea ce faci .. sincer rezultatul nu poate sa-i multumeasca pe toti , dar faptul ca vrei sa faci ceva frumos dintr-un pick-up , o masina utilitara in principiu , ai tot respectul meu ! Bravo tie !

                            Comment


                            • multam,celor care apreciaza.restul ........... si MCV-ul afost catalogat ca si o salvare ,dar totusi traim sub marca DACIA.
                              dnl:multam bai englezule.
                              Last edited by leo_negrescu; 2 July 2012, 20:57.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • Welcome back!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google