Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bai s-a umplut forumul de "engleji".
    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

    Comment


    • Bine ati venit!Doar avem si noi bacu` nu )))

      Comment


      • adicata:ce conteaza ce scrie pe certificat,conteaza ca munceste la ea si nu a ramas cum a iesit de pe portile fabricii(cum bag de seama ca...in fine!sincer ma degusta cand vad ca e forumu plini de ironici care habar nu au ce inseamna sa muncesti la masina si sa pui suflet in ceea ce faci!
        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

        Comment


        • da, ceva deosebit!

          Comment


          • multam celor care apreciaza.
            vorba lui Marius(Matheo).lume este multa oameni sunt putini.
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • @Leo & matheo66c - "lume este multa oameni sunt putini" si cunoscatori pe cale de disparitie asi completa eu.
              Azi am aruncat un ochi in ceasurile functionale ale papucelului....ce sa zic, utile, extrem de utile dar desigur pentru cei care stiu sa le inteleaga cu adevarat menirea nu numai aspectul de "reizer" (am avut la dacia din `73 asemena ceasuri marca jaeger, asa se scrie nu, cu inele cromate si prinse in bordul gaurit ).
              Nu pot spune decat felicitari si bafta in continuare la ce ai in plan!
              Mai este mult pana departe ...sigpic

              Comment


              • mersi Mihai,pentru aprecieri.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • bravo Leo
                  oare ce mai urmeaza?
                  sigpic
                  Stiu ca sunt prost,dar cand ma uit in jur prind curaj

                  Comment


                  • mai urmeaza.ceva
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • hai zi-ne nu ne mai fierbe atat!! ceva pozici?!
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • asa ii place lui ...suspansul ...
                        Cu siguranta e ceva frumos ...

                        Comment


                        • Trebuia sa participi si tu la cel mai tare pick-ul ca sigur erai pe locul 1
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • Eu nu mai stiu alt pick-up pe forum care sa fie modificat.Putea sa se bage la un concurs, si avea ceva sanse.

                            Sa-mi dai si mie numarul tau pe pm sa ne mai vedem cand ajung la Cr. .Merci
                            real power..... diesel power by

                            Comment


                            • Nu este corect sa ma bag singur,la categoria pick-up.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • poze noi cu bara fata revopsita,vopsitbara spate,bandouri si manere usi.
                                Attached Files
                                Last edited by leo_negrescu; 4 September 2012, 21:31.
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google