Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce straluceste ea
    sigpic
    "BRABUS" STYLE

    Comment


    • Este cu siguranta cel mai frumos Pick-up pe care l-am vazut , sa-l conduci sanatos
      Be The One , Not Anyone !

      Comment


      • s-a blocat si de aceea au venit celelalte poze mai tarziu.mii de scuze.multam mult
        Last edited by leo_negrescu; 4 September 2012, 21:42.
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • impecabila masina ! daca ar fi ar mea i-as mai face urmatoarele :

          - ori inlocuit pozitiile cu unele alb rece ( in caz ca nu ai angelul activat )
          - ori anulat pozitii si lasat angelurile ( si una si alta...nu da bine)
          - ori dat aparatorile de pe fata jos, ori revopsite in rosu ca pe bandouri
          - dat jos pedalierele "race". zic eu ca nu se pupa cu interiorul elegant
          - dat jos bradutii de la oglinda si bagati in cotiera ( miros f bine si de acolo )
          - as da jos suportul numar de pe fata si as lipi nr cu banda dublu adeziva sau scai...
          - as da jos stickerul de pe usa
          - as scurta din antena sau as pune una mai scurta
          - mi-as fi confectionat o prelata neagra( sau altceva ) pentru a o pune pe carlinga, atunci cand nu folosesti masina la carat
          - nu stiu daca ai, dar in caz ca nu, s-ar preta niste Eibach-uri macar...

          In speranta ca nu te vor deranja completarile mele, imi ridic palaria inca o data asupra modului cum arata masina!

          Bafta multa!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • multumesc,Cosmin pt detalii.
            angel=ars.
            aparatori fata=vopsite.
            braduti pusi acolo,ca nu mi-a dat prin creier.
            pedale race=mai mult pt protectie.
            suportul numar afost pus astazi pt a pune mai usor pe celelalte.pe viitor gandim.
            sticker usa dat jos zilele viitoare.
            am avut o antena mai scurta si am avut probleme cu radio.

            am deja o prelata rosie dar nu am poze cu ea pe masina.
            arcuri am de berlina,au fost puse,da cateva pagini mai inapoi,dar acum am avut ceva de carat si de aceea au fost montate cele originale.
            multam inca odata pt tot,nu ma deranjaza.
            sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

            Comment


            • Leo- legat de prelata am vorbit parca in parcare la Lidl, dar culoarea sa fie neagra, nu rosie.si sa fie prinsa cumva cu niste corzi elastice.Spun neagra pentru ca da bine in contrast cu rosul asta de-mi scoate ochii......in evidenta, ca mi-a ramas pe retina.
              real power..... diesel power by

              Comment


              • frumos frumos... cred ca e singurul logan la care consola centrala zici ca e de acolo...
                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                Comment


                • multam baietii,zilele viitoare mai lucram un pic lala imaginea ei.
                  sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                  Comment


                  • Wau wau ce masina bestiala superba n-am cuvinte scaunele alea si cotiera aia arata demential,bravo ceasul cel cu presiunea uleiului e foarte benefica pacat ca nu a venit din dotare cu un manometru de masurare.In continuare ce vrei sa-i mai faci?

                    Apropo plafonul cu ce l-ai tapitat ce material e de unde l-ai luat?
                    Last edited by vladoi; 5 September 2012, 05:36. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • jambon:vinilin(piele eco).luat din targ.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • Mersi mult..

                        Comment


                        • Super frumoasa masina... Nu am cuvinte sa spun cat de bine arata interiorul. De ce nu ai participat la campionat? Sigur il castigai .

                          Comment


                          • A iesit super interiorul,dar nici la exterior nu e mai prejos.
                            sigpic
                            https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                            http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                            Comment


                            • Interiorul face "toti banii" ! Felicitari !
                              http://www.loganclub.ro/forum/megane...-t37497p8.html

                              Comment


                              • am mai spus,nu este corect sa particip de unul singur la categoria pick-up.multam pt aprecieri.
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google