Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Leo RESPECT ! ! ! Abia astept sa vad si prima dacie 1310 cu lupe ! ! ! Sigur va iesi un proiect unicat si surprinzator !!!!!! Baga mare !!!!!
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • nu m-am lasat,am luat-o.
      Attached Files
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • Sa o stapanesti sanatos

        Comment


        • mersi,Silviu.abia astept sa o aduc acasa.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • bun, frumos.....pot aprecia modificarile viitoare?!
            eu ti-asi ura spor la restaurat si daca ai nevoie de ceva..old school promit ca o sa caut in cufarul de zestre
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • ai 2 dacii acu? si cea alba si cea albastra? spor la proiect!
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • Foarte frumoasa sportiva. Presupun ca 80% exteriorul e terminat. Sa o stapanesti sanatos!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by B-64-MVP View Post
                  Leo RESPECT ! ! ! Abia astept sa vad si prima dacie 1310 cu lupe ! ! ! Sigur va iesi un proiect unicat si surprinzator !!!!!! Baga mare !!!!!
                  Asa cum logane sunt multe cu lupe, asa si dacii...sunt o gramada...

                  Cu aia albastra cu siguranta va iesi cevaaa........
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • astazi a ajuns acasa.
                    Attached Files
                    sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                    Comment


                    • pfff....eu unu si acum ma gandesc la ea!!!!!.....jante ultralejera,suspensie sport reglabila,motor de 170cai.....asta da dacie si nici nu imi vine sa ma gandesc ce va iesii din ea!!sa o stapanesti sanatos si cand e gata promiti ca ma lasi sa ma dau cu ea.....cu tine cu fordu;))
                      Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                      Comment


                      • asa jante, asa culoare, asa cocosata ! ! ! Bravo Leo felicitari pentru achizitie si spor la munca, pentru ca asta iti aduce toata satisfactia, ceea ce realizezi si faci de la zero ! ! !
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • te`ai bagat in cai putere Leo , bravo !
                          Baga un topic separat pentru masina, este pacat sa`l imparti cu Pick-ul.

                          Comment


                          • pfff ce jante are.... bafta la ceea ce ti-ai propus
                            MY CLA

                            Comment


                            • momentan nu deshid topic nou,Cata,decat in momentul in care ne apucam de restaurare.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • bravos Leo, sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri de ea!
                                ai punctat bine , restaurare....cat despre monstrul de sub capota, abia astept maine sa il vad!
                                Mai este mult pana departe ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google