Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ca sa stie si altii: bara asta (de spate) a fost vopsita acum maxim 1 saptamana. Bara noua nouta platita din banii lui. A platit bara, vopsitul, oblonul spate (nitica tinichigerie) si vopsitul. aproape 1800 ron din banii lui. Munca lui. Unii poate vor zice: las' ca are de unde. Va spun eu: pe mine nu ma intereseaza daca are 5milioane de euro in cont, sau are doar datorii, sau a gasit banii pe strada, sau i-a furat sau..... Dar din moment ce ai cerut suma asta (nu spun ca este mare sau mica) si omul a platit cash fara sa comenteze, fara sa faca galagie sa-i faci o mica reducere etc, de ce iti bati joc? In mod normal ar trebui sa mearga acolo sa o faca asa cum trebuie, cu toti pasii respectati: ciclu de caldura, degresata bine bine, ciclu de caldura, degresata din nou, baza, filler, vopsea, lac, caldura. Maine avem ce face, o vom face noi asa cum trebuie si va iesi asa cum trebuie. TOATA masina. Dam tot jos, ne facem treaba bine, o punem pe roti, bem un rece cu proprietarul la final.
    Rusine "trafaletierului", cand i-o fi lumea mai draga sa nu aiba banii aia.

    Comment


    • no comment,ultimele poze in haina asta.
      Attached Files
      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

      Comment


      • ba esti nebun? este Nila in poze ))))))))) sa vezi rasuri maine. apropo, vezi ca iti dau in puga vopseaua sa i-o duci lu' Nea Meserie sa-ti dea banii inapoi

        Comment


        • Mariusica sa o strangi pe toata,ca altfel nu imi dau toti banii.
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • Daca ai vopsit-o acolo unde cred eu nu pot sa spun decat ... RUSINE!!!

            Sent using Forum Runner
            Mai este mult pana departe ...sigpic

            Comment


            • pai daca am zis ca ti-o dau in punga tu crezi ca eu glumesc? Ce rasuri as face cu el.....

              Comment


              • Nenea Leo nu te opresti
                Toata stima !
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • Deosebit ! Bravos oamenilor Lucrul in echipa face magie
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • pai face. Nu te-am uitat cu ornamentul ala de la portbagaj numai ca nu am gasit pana acum.

                    Comment


                    • Tot respectul! Deosebita masina
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • Bravo meserie, salutari craiova

                        Comment


                        • salutari mo

                          Comment


                          • sa fie bomba culoarea
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • pai asa vreau si eu, ceva putin altfel. pot spune doar ca va fi in 2 straturi (baza de reflexie a luminii si perle deasupra)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google