Pick-up

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lasa`l , ca e suparat ca i sa criticat masina.

    Comment


    • Si eu iti Urez un An Nou numai cu Impliniri , Multi bani, Sanatate si bafta la Tunarit ....
      ABS+ 1.6

      Comment


      • Off topic:surpriza curand.apropo de dulapuri si de altele.dragoste manifestata in privinta marcii dacia.

        mcnalex:multumesc,sa ai parte de multa sanatate si de multe impliniri.
        Last edited by leo_negrescu; 9 January 2011, 00:17. Reason: Automerged Doublepost
        sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

        Comment


        • am ajuns la concluzia ca m-am suparat degeaba.nu pot sa ma abtin sa va arat ultimele noutati:maneta dreapta cu buton pentru computer bord si tablou de bord cu lumini rosii si display albasru pe negativ.

          multumesc cu aceasta ocazie lui pipan si lui anonimboy,baieti extraordinari.

          am uitat tot astazi am remontat toba initiala.motivul,cu cealalalta consuma enorm.
          Last edited by leo_negrescu; 12 January 2011, 22:28. Reason: Automerged Doublepost
          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

          Comment


          • welcome again!
            pune poze cu cele doua rosiatice,ca eu si acuma stau si ma gand unde au stat bu..le mele!offf,,,,mai vreau!!!!!!!!
            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

            Comment


            • maine aveti poze.
              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

              Comment


              • o intrebare , cum se explica ca iti consuma mai mult cu toba sport ?

                Comment


                • asta vreau si eu sa stiu...in cel mai rau caz cu toba homemade sa simti o lipsa de putere, da nu justifica consumu
                  sigpic

                  Comment


                  • si eu stiu ca se da mai mult la benzina cu toba sport!explicati voi ca nu consuma mai mult!
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • O evacuare libera a gazelor,da o crestere de putere si mai ales de consum de combustibil.
                      Mai ales la cele facute manual,asa cum este cea care o am eu. nu credeam ca se va mari atat de mult consumul.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • Hai cu pozele !

                        In legatura cu toba eu am pus pe un 16v toba sport Carub si sincer nu am vazut nici o diferenta de consum.

                        Diferenta de consum poate sa apara datorita sunetului pentru ca daca iti place cum urla apesi mai tare acceleratia "te dai mai mult la ea" adica un condus mai sportiv ceea ce intradevar poate sa creasca consumul. Dar daca mergi normal nu prea vad cum sa il creasca.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • B-53-SDP:am specificat ca este o toba facuta chiar de mine si este goala,nu are filtre sau macar sicane de directionare a gazelor.
                          sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                          Comment


                          • Faina masina sa o folosesti sanatos!

                            Comment


                            • Nacisuc20:multumesc.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • Originally posted by leo_negrescu View Post
                                B-53-SDP:am specificat ca este o toba facuta chiar de mine si este goala,nu are filtre sau macar sicane de directionare a gazelor.
                                da alea de magazin ce crezi ca au ? tot o teava goala. Cum a zis si sdp , totul este in mintea ta , nu consuma deloc mai mult , oricate modificari ii faci tu la evacuare , inseamnand de la galerie pana la finala.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google