Microbuzul Meu !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by BRUTUSANF
    mie imi place ,sa ai parte de ea dar stai putin sa vezi acum discutii si pt bullbar stai numai sa vezi te fac varza ,frate fa-o cum simti tu mai bine singura mea problema ca sa te critic si eu in viitor sa nu-ti umpli oglinda retrovizoare cu braduleti si pe spate fanioane ca mor in rest marfa si eu vroiam sa-mi iau una cu 7 locuri dar am alte cheltuieli .

    vezi daca nu ai folie pe geamuri nu esti binevenit deci trebuie sa-ti pui si d-aia eu insa nu o sa-mi pun, na uite asa

    succes !

    imi place foarte mult prelungirea fata ma intereseaza si pe mine si daca stii de la bara pe spate "difuzorul" ala de la mcv argintiu de sub bara spate asa se zice la dealeri dacia stii cumva cat costa?
    exagerezi putin... normal ca daca ai atitudinea asta ceilalti te-au luat la misto

    sigpic

    Comment


    • #47
      Descoperă gama completă Dacia: Spring, Jogger, Sandero Stepway, Logan, Duster, Sandero. Prețuri și caracteristici.


      uite de asta vorbesc de sub bara

      selecteaza difuzor spate si o sa-l vezi
      "cromul este placerea mea"
      "cui nu-i place , valea"

      Comment


      • #48
        Originally posted by BRUTUSANF
        http://www.dacia.ro/piese-si-accesor...orii-de-tuning

        uite de asta vorbesc de sub bara

        selecteaza difuzor spate si o sa-l vezi
        pai tot kit-ul costa cam 600euro am intrebat eu dar credema ca nu merita sa bagi atatia bani si asa pierdem mult cand le vindem, dar aici dai bine numai daca ai tuning scump ,folie pe geamuri (nu ionizate ......cred ca e Pitestiul departe , eu am avut pe toate masinile ionizate si am fost multumit), garda coborata sau daca nu pui nimic pe masina.
        VL 97 N P N

        Comment


        • #49
          WaW unde e 600 de euro frate???
          E 400 daca ai noroc ai si montaju gratuit....
          sigpic

          Comment


          • #50
            nu nik nu vreau tot kitul doar difuzorul spate atat

            tot kitul nu merita
            "cromul este placerea mea"
            "cui nu-i place , valea"

            Comment


            • #51
              110 euro doar difuzoru spate...
              sigpic

              Comment


              • #52
                aha danke , mmm cred ca mai astept sa inceapa sa-l copieze astia mai ieftin ca acum nu ma dau banii afara din casa

                Originally posted by sonykel
                exagerezi putin... normal ca daca ai atitudinea asta ceilalti te-au luat la misto

                pastreaza-ti parerile pt tine
                da?

                e mai bine .
                Last edited by Cristi_Xp; 19 September 2007, 19:15.
                "cromul este placerea mea"
                "cui nu-i place , valea"

                Comment


                • #53
                  Ma alatur si eu celor care te bat la cap...da jos plasticele alea cromate de pe bari...aripioare de rechin si alte alea...nu ii sta bine deloc...asta nu ii tuning...kitch...bleah..

                  Comment


                  • #54
                    Bull-ul ala dat jos ca doar nu-i off road,biz bizurile date jos.Imi plac jantele si folia atat.Sa auzim numai de bine
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • #55
                      Daca omul asa a vrut sa fie masina lui, este alegerea lui. Nu cred ca la obligat cineva sa o faca intr-un fel, sau altul. Credeti ca daca maine vrea sa-si monteze pe bull bar-ul ala si niste proiectoare Hella dealea mari cat farfuria de ciorba , il poate opri cineva?
                      El si-a etalat masina aici, si daca ne place noua sau nu, asta-i subiect de discutie pe forum , nu?
                      Cu stima , FLO.
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by FLORYN
                        Daca omul asa a vrut sa fie masina lui, este alegerea lui. Nu cred ca la obligat cineva sa o faca intr-un fel, sau altul. Credeti ca daca maine vrea sa-si monteze pe bull bar-ul ala si niste proiectoare Hella dealea mari cat farfuria de ciorba , il poate opri cineva?
                        El si-a etalat masina aici, si daca ne place noua sau nu, asta-i subiect de discutie pe forum , nu?
                        Cu stima , FLO.
                        buna idee miai dat cu proiectoarelea alea ptr mcvu meu...

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Florine eu cred ca l-a afisat aici pentru a cere si parerea celorlalti. Si daca una din parerile celorlalti este si asta...
                          De altfel si eu am aceeasi parere...pentru ce acel bull bar? eu zic ca nu da bine acolo...poate doar pentru protectie, asa, in oras...aglomeratie, stopuri...

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Cata_65
                            Florine eu cred ca l-a afisat aici pentru a cere si parerea celorlalti. Si daca una din parerile celorlalti este si asta...
                            De altfel si eu am aceeasi parere...pentru ce acel bull bar? eu zic ca nu da bine acolo...poate doar pentru protectie, asa, in oras...aglomeratie, stopuri...
                            acel bull bar plus restul cromului se numeste styling tune... deci e de frumos asa.... si daca omului ii place e problema lui ca sila pus din bani lui nu din bani nostri...
                            haideti ganditiva amndoi si el si brutusfan sunt membri noi si deja toata lumea ii critica... datile o sansa

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by sonykel
                              acel bull bar plus restul cromului se numeste styling tune... deci e de frumos asa.... si daca omului ii place e problema lui ca sila pus din bani lui nu din bani nostri...
                              haideti ganditiva amndoi si el si brutusfan sunt membri noi si deja toata lumea ii critica... datile o sansa

                              stai linistit ca nu suntem pusi la zid ca ne de-a o sansa dar cand va aud cat de importanti va credeti si cata tevatura ati facut pt niste amarate de cromuri ,eu nu stiu da-ti fratilor idei mai bune daca credeti ca nu sunt bune astea dar in afara de folie ca deja m-am plictisit vreau sa vad si eu masinile voastre cum arata sunt chiar asa de bun gust ?
                              "cromul este placerea mea"
                              "cui nu-i place , valea"

                              Comment


                              • #60
                                a mea e clasica standard

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google