Mcv-ul vyo de la inceputuri si pana in prezent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Felicitari Vyo, arata super, m-am urcat in ea si e exceptionala, felicitari!!!!!
    mai ales cu barele exterioare, pragurile si bulbarul....de belea!
    lipsa text

    Comment


    • #47
      Frumoasa masina,o sa ma inspir si eu din pozele si imbunatatirile tale.
      Succes.

      Comment


      • #48
        Aviatorule ti-am vazut masina azi in targ ... ZTZ..

        VIOREL JIJI scuze pt. postul precedent , am crezut ca e la alta sectiune , sa ne vedem la Regionala sanatosi.
        Last edited by FANE_CLK; 19 June 2011, 16:59. Reason: Automerged Doublepost
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • #49
          Frumoasa masina.Mai bine fara bull-bar!Bafta

          Comment


          • #50
            Arata Okey...de fapt chiar m-au innebunit pozele...ms mult pt sfaturile date referitor la woofer...si pt promptitudine

            Comment


            • #51
              Cu placere. subwoofer-ul si statia magnat sunt k pentru mcv, cel mai mult au functionat cam 7h continuu, si nu parea ca s-a supraincalzit.

              Comment


              • #52
                Salutare. Superba masina, sa o stapanesti sanatos. Arata bine, si mai e loc pentru inbunatatiri. Bull-barul si celelalte praguri,cel putin, mi-au dat o idee pentru urmatorul up-grade la mine. De unde le-ai cumparat ? Cat aucostat ? Unde le-ai montat ?
                Sa o stapanesti sanatos, si sa te bucuri de ea multi kilometri !
                Eu am gastit inspiratie la tine. Vezi poate gasesti si tu la mine.



                Votat. Categoric, arata mai bine.

                F

                Comment


                • #53
                  Eu le-am montat la o reprezentanta Dacia. M-au dus in jur de 2000RON cu tot cu montaj. Protectiile praguri laterale si bullbar-ul spate se gasesc la magazinele din Mioveni, iar bullbar-ul fatza 950ron la AlfaRomTrans in Pitesti. La asta trebuie refacuta prinderea pe masina pentru a disparea trepidatiile foarte suparatoare.

                  Comment


                  • #54
                    salut, nu vreau sa supar dar totusi bullbarul ala nu e cam mare pt MCV? poate un diametru de 40 la inox ar fi aratat mai bn ... la mine e de 35mm diametrul si e OK,adica asa consider eu, oricum arata bine
                    Multi km fara pb

                    Comment


                    • #55
                      Multumesc. Eu i-am pus si ornamentele laterale pe bara fatza de la kit-ul de suv si mi s-a parut mai k cu bullbar-ul asta. Modelul pe care il ai tu nu aparuse atunci, mai era decat cel care contura grila de jos a barii de mcv, si care nu mi-a placut.
                      Acum, dupa ce in urma cu vreo 2 luni am luat un caine pe autostrada la 110km/h, chiar mi se pare super k.

                      Comment


                      • #56
                        arata foarte bine da impresia de robustete ai putea scoate cromul din grila nu stiu dar ar arata mai bine nuprea are locul acolo... chiar daca ai crom la greu pe ea arata superb mie unu imi place
                        I changed her oil , she changed my life
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          modelul meu nu e cumparat(facut in garajul personal si inspirat din ce am vazut pe forum) si tin sa mentionez ca si eu lam pus din cauza unui mic incident cu o "catelusa" Fiat punto
                          In schimb ornamentele de la proiectoare dau bine, imi plac (au o tenta de agresivitate ...daca pot sai spun asa)

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google