Mcv-ul vyo de la inceputuri si pana in prezent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mcv-ul vyo de la inceputuri si pana in prezent

    M-am hotarat in cele din urma sa postez si eu cateva poze cu masina. O masina pe care sincer la inceput nu ii acordam prea mare atentie si pe care acum o iubesc enorm. De ca orice om ma uitam doar dupa passat, insa banii m-au facut sa imi aleg un mcv nou, si cred ca este cea mai inspirata afacere din toata viatza mea.
    Pozele vor fii postate in ordinea cumpararii accesoriilor de tunning.
    Un logan la care am vrut sa ii pastrez forma clasica, si sa ii dau doar un contur mic de masina de teren.
    O masina din 04 2007, ce pana in prezent nu are nici o problema la cei 35000 de km indicati pe bord.
    Attached Files
    100
    II STA SUPER BINE
    65.00%
    65
    ACCEPTABIL
    24.00%
    24
    ARATA MAI BINE INAINTE
    11.00%
    11

  • #2
    Am inceput cu jentile MD, apoi folie lumar si Ornamente inox.
    Attached Files

    Comment


    • #3
      sa o stapanesti sanatos ii sta super bine asa
      stii tu... HZP ;)

      sigpic

      Comment


      • #4
        O mica modificare la bara fatza si cadoul primit din partea prietenei mele cu ajutorul unui coleg ledurile la ceasuri si bord
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Foarte frumoasa masina, ce ai zice de niste jante pe 16" sa ii mai cresti garda la sol sa capete aspect de SUV ? Sunt curios cum ar arata jantele de Duster pe masina ta (cred ca ar arata f bine)

          Comment


          • #6
            Superba,s-o stapanesti sanatos fara evenimente.Doua intrebari,ti se pare cumva submotorizata fata de cel de 85 CP si daca ai mers cu ea full incarcata,cum s-a descurcat cu cei 70 CP?
            KISS ,1.6 mpi , 90 de gloabe ... inviorate

            Comment


            • #7
              Nu mi se pare submotorizata, intradevar mi-as fi dorit cei 85 de caluti, dar la momentul cumpararii nu erau decat de 65 sau 70 de caluti. Am mers cu ea si super incarcata iar motorul s-a descurcat perfect. Decat la viteze de peste 100km/h se observa ca ai avea nevoie de cei 85 de caluti, nu prea te mai risti sa faci depasiri riscante.

              Stiu ca jantele pe 16 ar da mai bine , da pe drumurile pe unde bag MCV-ul nu cred ca ar rezista, 205/55/16 parca sunt un pic mai mici decat cele stock ca inaltime, mi-as fi dorit niste 205/65/15 sau mai inalte ceva chiar mai inalte, da nu prea ma risc. E greu sa omologhezi asa ceva
              Last edited by VIOREL JIJI; 23 June 2010, 16:33. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #8
                Salut. Eu unu am votat ca ii statea mult mai bine cum era inainte. Nu ai SUV ca sa o faci cum e acum, asta e parerea mea. Sa auzim numai de bine si sper ca nu te-ai suparat pe mine, eu sunt mai direct asa
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • #9
                  205.55.16 am eu si sunt mai mari decat decat cele stoc. bafta in continuare la modificari!

                  Comment


                  • #10
                    Salut! Daca tie iti place masina asa cum este foarte bine. Eu personal nu suport acele tevi,ornamente de inox . Bafta.
                    sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                    Comment


                    • #11
                      Sal Christnacht. Nu m-am suparat pe tine, intradevar nu e suv. Am vrut, da mi s-a cam taiat elanul cand am auzit pretu peste 4000 de euro, deocamdata astept sa vad dustere in service si poate pe viitor poate o sa imi indeplinesc visu.

                      Comment


                      • #12
                        frumoasa masina,sa o stapanesti sanatos,cati mai multi km fara evenimente,bafta in continoare

                        Comment


                        • #13
                          masina am vazut-o la Brasov,imi place
                          o idee de efect,colanteaza barele din inox,fale negru mat.Ar schimba foarte mult aspectul.
                          O alte idee: trage-i niste proiectoare din alea mari pe bullbar
                          Eu asta as fi facut daca as fi dispus de bani.
                          Numai bine.
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • #14
                            Nu stiu de ce dar mie unul imi place. Sa o tii inalta, eventual sa ii tragi o remapare iar cu jantele, nu cumva Dusterul are 5 prezoane? Asa-mi aduc eu aminte sa-l fi vazut, nu are 4.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • #15
                              viorel ,stima ptr. investitile facute , arata la fel de bine si in realitate,iar in alta ordine de idei ,.........in primul rand trebuie sa iti placa tie ,daca tie iti place atunci poti sa fii mandru de mcv -ul tau. bafta si toate cele bune
                              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google