Dacia Logan MCV 1,6 16V TM53CER

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dacia Logan MCV 1,6 16V TM53CER

    sa va prezint si masina mea: logan mcv 1,6 16V 2006 pana in prezent are doar 16.000 de km(a stat mai mult in garaj la tatal meu eu avand si o Skoda fabia Rsline) planuri de viitor: folie omologata, vopsit toate manerele in culoarea masinii, faruri angeleyes+pleoape, xenon, folie neagra colantata pe stalpi si altele. si acum pozele...
    Attached Files

  • #2
    in primul rand bine ai venit pe forum, arata bine loganul si mai ales motorizarea aleasa de tine.numai bine
    sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

    Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

    Comment


    • #3
      imi place culoarea asta pe logan, chiar da bine, mai ales pe ph2

      imi plac si planurile de viitor, sa ai sanatate si bani sa le duci pana la capat ;)
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #4
        bine ai venit printe noi,sa parcugi cati mai multi km fara evenimente,e cu 7 locuri?orcum ai facut o alegere buna la motorizare

        Comment


        • #5
          da Cosmin am uitat sa scriu ca e cu 7 locuri si chiar sunt multumit de comportamentul ei chiar si cu 7 persoane merge f bine

          Comment


          • #6
            la cati cai are e si normal sa mearga,ce consum ai la ea in oras?cum inceputu poti sa incepi cu o folie pe geamuri ar sta mai bine,spor la modificari

            Comment


            • #7
              Bine ai venit pe forum , urmareste-l pentru a-ti face idei in ceea ce priveste aranjatul masinii
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • #8
                multumesc pt urarile de bun venit, consumul in oras e 8-9% depinde de stilul de condus de obicei in timpul saptamanii ii dau in gura doar in weekend merg mai domol iar in afara ultima data am facut 750 de km cu un plin de benzina(Timisoara-Tg Jiu-Turceni si retur)

                azi o sa-i schimb sonda de marsalier dupa care urmeaza sa-i fac ITP-ul
                Last edited by c_cipy007; 29 November 2010, 12:24. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  am rezolvat azi si cu ITP-ul e valabil pana in 02.12.2012 acuma urmeaza revizia de 17.000 de km

                  Comment


                  • #10
                    Ingrijita masina ai si bafta la modificarile pe care le vei adue masinei
                    http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                    Comment


                    • #11
                      Bine ai venit!

                      Noroc cipi Imi place ca e varianta cu 7 locuri si motorul 1.6 16v.
                      Masina chiar arata bine...ce echipare este:Laureat sau Prestige ?
                      Sa o stapanesti fericit,multi km fara evenimente rutiere si bafta in modificari.

                      Comment


                      • #12
                        la planuri de viitor poti adauga o resoftare
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #13
                          sa va prezint si cealalta masina: Skoda Fabia RSline 2001 1,4 16V 101cp elegance full option si cateva poze...
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            frumoasa foc dar treaba cu stopurile nu imi place deloc
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • #15
                              S-a stapanesti masinile sanatos si spor la modificari
                              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...2.html?t=27652

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google