My MCV PH 12 WLG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SAL..buza neagra de la numerele inmatriculare ai vopsit-o?
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • Multi mi-au zis ca zici ca-s radar de la distanta . La numar se curata banda neagra cu o carpa imuiata in diluant pentru numarul e protejat de o folie din plastic si tot ce e negru e vopsit pe acea folie si vopseaua alba nu e atacata de diluant.
      sigpic

      Comment


      • In legatura cu motorasul asa este...singura solutie este sa dai jos niturile si sa il prinzi inapoi cu cu suruburi..eu asa am facut ...si acum l-am dat jos de tot ...ca nu il mai folosesc...
        In legatura cu priectoarele pe plafon vreau si eu niste poze mai detaliate cu masina si cu proiectoarele sa vad cum da si sa vad daca e exact ce vroiam eu de acum 3 ani sa fac dar inca nu am apucat..
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • Da foarte bine numarul acum pe culoarea masinii.

          Comment


          • Daca freci ca nebunul o sa se ia si albul si o sa ajungi la tabla. Vb din experienta )

            Comment


            • Cred ca ai folosit ceva abraziv ca altfel nu are cum sa se curete.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ciprianeduard View Post
                Cred ca ai folosit ceva abraziv ca altfel nu are cum sa se curete.
                O carpa moale am folosit dar am insistat prea mult cred. E posibil sa fi fost si diluantul prea tare. Oricum m-am oprit la timp, nu sa curatat decat foarte putin din alb. Apoi am fost la Iulian care pune folie si le-a curatat el frumos.

                Comment


                • Cateva poze mai detaliate cu masina ca sa vad si eu cum dau priectoarele acelea pe masina ????se poate ???????
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • Foarte faina masina .. sa te bucuri de ea!

                    Comment


                    • Merci ! urmeaza sa fac o sedinta foto.
                      sigpic

                      Comment


                      • Astept si eu sedinta aceea cu nerabdare sa vad cum arata mai in detaliu...adica niste poze mai mari ca dimensiune.
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • Nenea, eu te-am claxonat sambata la posta mare. Foarte frumoasa masina, sare in ochi pe strada. Imi place cum da cu cele patru proiectoare. Bafta in continuare.

                          Comment


                          • Te-am vazut si te-am salutat dar erai in viteza ! Ti-ai cumparat BMW .... Vectra incepuse sa te stranga?
                            sigpic

                            Comment


                            • NIste poze detaliate cu proiectoarele minune ?????????????
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • Originally posted by ciprianeduard View Post
                                Te-am vazut si te-am salutat dar erai in viteza ! Ti-ai cumparat BMW .... Vectra incepuse sa te stranga?
                                Il am din 2009. Inainte am avut Skoda Octavia nu Vectra. Poate ne mai intalnim si noi. Bafta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google